Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
İçerik Pazarlaması Size Ne Kazandırır?
16/08/2018
İçerik Pazarlaması Size Ne Kazandırır? by Ted Ajans

İçerik Pazarlaması Nedir? İçerik pazarlamasının tanımı; “markanın içerik pazarlamasını bir araç olarak kullanmasıyla müşterisinin hayatına katkı sağ..

Devamını Oku
Sosyal Medya Ajansı
14/08/2018
Sosyal Medya Ajansı by Ted Ajans

Sosyal medya ajansı, sosyal medyada sizi temsil eden ajanstır. Bu ajanslar için marka bilinirliğinizin arttırılmasından yeni ürün tanıtımlarına kadar birçok alanda, hem m&uu..

Devamını Oku
Hayal Gücünüzü Beslemenin Yolları
13/08/2018
Hayal Gücünüzü Beslemenin Yolları by Ted Ajans

Kimi zaman işte, kimi zaman okulda, bazen de kişisel yaşantınızda yaratıcılığınızın ve hayal gücünüzün size açacağı kapılar olabilir. Bu fırsatları kaçırmamak i&cc..

Devamını Oku
Kalıpların Dışına Çıkarak Düşünmek
13/08/2018
Kalıpların Dışına Çıkarak Düşünmek by Ted Ajans

“Kalıpların dışında düşünmek”, “alışılagelmişin dışında düşünmek” gibi alternatiflerle çevirdiğimiz bu tabirler yaratıcılık mı gerektiriyor? O zam..

Devamını Oku
En Etkili Video Reklam Metinleri Nasıl Olmalı?
13/08/2018
En Etkili Video Reklam Metinleri Nasıl Olmalı? by Ted Ajans

Bildiğiniz gibi videolar, markaların sadece ürünlerini tanıtıp satmak amacıyla kullandığı bir yöntem değil. İşin içine duygu katıp izleyen insanlara ilham verildiğinde ancak, ..

Devamını Oku
Profesyonel Web Sitesi
13/08/2018
Profesyonel Web Sitesi by Ted Ajans

Web sitesi çağın medyası olan Internet üzerin de yer alan size ait bir iletişim panosudur. Bilindiği üzere Internet, Radyo ve Televizyon gibi bir medya sayılmakta ve etkinliği a&cc..

Devamını Oku
Ülke Olarak Krizi Fırsata Çevirmek
12/08/2018
Ülke Olarak Krizi Fırsata Çevirmek by Ted Ajans

Dünyada yaşanan ekonomik gerilim Türkiye’nin Amerika ile yaşadığı problemler ile iyice ayyuka çıktı.Durumlar acilen düzeltilemezse ülkemizi ekonomik açıdan s..

Devamını Oku
Krize Karşı Alınacak Tedbirler
12/08/2018
Krize Karşı Alınacak Tedbirler by Ted Ajans

Dünyada global anlamda yaşanan ekonomi savaşları doruk noktasına ulaşırken bunlardan en büyük nasibini alan ülkelerden birisi şüphesiz Türkiye oldu. Rahip Brunson ve b..

Devamını Oku
Neden Logo Olmalı ?
11/08/2018
Neden Logo Olmalı ? by Ted Ajans

Neden logo gereklidir? Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Bu bakımdan logo bir şirketin vizyonu açısından oldukça önem..

Devamını Oku
Sınır Tanımayan Fikirler
11/08/2018
Sınır Tanımayan Fikirler by Ted Ajans

“Müthiş!” diyerek bizi etkisi altında toplayan “Ben bunu nasıl düşünemedim?” sorusunu uyandıran bu fikirler nasıl oluşturuluyor? Bunları hayata geçiren..

Devamını Oku
Grafik Tasarımın Önemi
10/08/2018
Grafik Tasarımın Önemi by Ted Ajans

Grafik Tasarım Nedir? Zihninizde canlandırdığınız herhangi bir görseli, bir düşünceyi, yaşanan veya vurgulanmak istenen bir olayı 2 boyutlu veya 3 boyutlu olarak ortama d&o..

Devamını Oku
Google Amca
10/08/2018
Google Amca by Ted Ajans

Google amcaya sorduğumuz komik sorulara bir göz atalım; 1)Nasıl araba kullanılır? Debriyaj, fren, gaz :) 2)Son 40 yılın ÖSS soruları..

Devamını Oku