Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Markanıza isim mi arıyorsunuz?
06/08/2018
Markanıza isim mi arıyorsunuz? by admin

O zaman size 5 küçük ipucu vereyim; 1-WEB VE TEKNOLOJİ DOSTU OLUN Hangi işi yapıyor olursanız olun artık günümüzde her markanın bir web sitesi ol..

Devamını Oku
Neden Dijital?
06/08/2018
Neden Dijital? by admin

Markanız, sizin yatırımınızdır. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirir ve gerçekleştirdiğiniz projelerde başarı sağlarsanız, kişisel markanız da günden güne gü&cc..

Devamını Oku
Web Sitesi Size Ne Kazandırır ?
06/08/2018
Web Sitesi Size Ne Kazandırır ? by admin

Başarıyı herkes ister peki ya nasıl ulaşılır? Bir iş kuruyoruz. En iyisini de yapmak istiyoruz. Bu konuda yatırımlarımıza, fikirlerimize güvencimiz tam. Ekibimiz sağlam, dinç,..

Devamını Oku
Biz Ne Yapıyoruz ?
06/08/2018
Biz Ne Yapıyoruz ? by admin

Ne yapıyor bu Ted Ajans acaba? Basit bir iş yapmıyoruz. Dijital fikirlerin dijital kampanyalara gönderildiği günlerde, tasarımların, tüm kampanyaların merkezi haline geldiğ..

Devamını Oku
Ted Ajans Ailesi
06/08/2018
Ted Ajans Ailesi by admin

Gelin size biraz Ted Ajans ailesinden bahsedelim… Burada işler o kadar güzel ilerliyor ki, her şeyden önce o aileye katılan yeni birisini hemen içlerine çek..

Devamını Oku
BİZİM BEYİN FIRTINALARIMIZ
07/08/2018
BİZİM BEYİN FIRTINALARIMIZ by admin

BEYİN FIRTINASI NEDİR? Beyin fırtınası sorunlara çözüm bulmak için kullanılan yöntemlerden biridir. Özellikle bildiğiniz yöntemler ..

Devamını Oku
AJANSIMIZIN GRAFİK TASARIM ODASI
06/08/2018
AJANSIMIZIN GRAFİK TASARIM ODASI by admin

Merhaba arkadaşlar, bu benim ilk yazım, size bizim ajansın grafik odasından bahsedeceğim. Her sabah odaya geldiğim zaman Murat ağabeyin bilgisayarın başında çalışır vaziyette görüy..

Devamını Oku