Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Çocuklar İçin Google Maps Uygulaması
24/11/2018
Çocuklar İçin Google Maps Uygulaması by admin

Gelişen teknoloji beraberinde değişen dünyayı getirdi. Teknolojik aletlerine olan rağbet sürekli arttı ve mühendisler firmalar sürekli yeni ürünler, güncellemeler..

Devamını Oku
Kara Cuma Çılgınlığı
23/11/2018
Kara Cuma Çılgınlığı by admin

ABD’de başlayan bu akım günümüzde ve ülkemizde de hızla yayılmaya devam ediyor. Yıllardır senenin en yoğun alışveriş günü olarak bilinen Kara Cuma ülkemizde..

Devamını Oku
Google Adwords'ın Yeni Güncellemesi Google Ads
20/11/2018
Google Adwords'ın Yeni Güncellemesi Google Ads by admin

  Google Adwords Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık platformudur. Dijital dönüşüm ve dijital dünyanın dinamik yapısı yeniliklerinde beraberinde getiriy..

Devamını Oku
İş Hayatında İletişim Kopukluğu
19/11/2018
İş Hayatında İletişim Kopukluğu by admin

Toplum içinde iletişimin ne kadar önemli olduğunu biliriz. Okul hayatımızda, iş hayatımızda, aile hayatımızda, kişisel hayatımızda... İletişim hayatımızın bir parçasıdır. Sağlıkl..

Devamını Oku
Sosyal Medya Marka Yönetimi
20/11/2018
Sosyal Medya Marka Yönetimi by admin

  Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak internet  kullanıcılığı da  arttı. İnternetsiz ev kalmadı desek abartmış olmayız. Sürekli yeni uygulamalar güncellenip, ye..

Devamını Oku
Kurumsallıkta Güvenin Yeri
17/11/2018
Kurumsallıkta Güvenin Yeri by admin

Neden insanlar kurumsal bir şirkette çalışmak ister? Bu soruyu hiç kendinize sordunuz mu? Cevap basittir. Doğamız gereği güven bir ihtiyaçtır. Korku, kuşku ve &c..

Devamını Oku
Ted Ajans’ın Yeni Hizmeti Gizli Müşteri
09/11/2018
Ted Ajans’ın Yeni Hizmeti Gizli Müşteri by admin

Günümüzde birçok işletmenin kullandığı bu yöntem, iyi bir pazarlama aracıdır. Müşteri İlişkiler Yönetimi (MİY) kapsamında ortaya çıkan bu teknik müş..

Devamını Oku
Şirketlerde Kurumsallaşmanın Önemi
22/10/2018
Şirketlerde Kurumsallaşmanın Önemi by admin

Büyük yatırımlar ile girdiğimiz işlerden küçük kazançlar elde etmek büyük hayal kırıklığıdır. Bir firma sahibi ister ki, hedef kitlem beni doğru algılası..

Devamını Oku
Reklamlarda Ünlü Kullanımı
01/10/2018
Reklamlarda Ünlü Kullanımı by admin

Seda Sayan Şok marketlerinin yüzü oldu Kıvanç ile Hande Mavi markası ile 1 milyonluk anlaşmaya imza attı. Burak Özçivit Clear’ı, Meryem Üzerli Elidor’u..

Devamını Oku
Ted Ajans İle İşbirliği
26/09/2018
Ted Ajans İle İşbirliği by admin

İşbirlikçi yaklaşım her zaman iki taraflı kazanmayı amaçlar. Mantık nettir. Biz de kazanalım bizimle çalışanda. Tanınan bir marka ya da hizmet olmanın ilk kuralı tanınmaktır.:)..

Devamını Oku
Reklamda Göstergebilim Devri
25/09/2018
Reklamda Göstergebilim Devri by admin

Charlie Chaplin’i bilirsiniz tek repliksiz koca filmleri izletir insana. Replik yoktur filmlerinde ama açıklaması da tam yerindedir. Filmlerinin duyma engelli insanlar tarafından da an..

Devamını Oku
Gündem Teknoloji
22/09/2018
Gündem Teknoloji by admin

Sizin için bir araştırma yaptım ve gündemimizi meşgul eden teknolojik haberleri derledim. Gelin birlikte bir göz atalım; Japonya hipersonik bir füze geliştiriyo..

Devamını Oku