Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
INSTAGRAM SHADOW BAN
24.03.2021
INSTAGRAM SHADOW BAN by TED AJANS

Herkesin etkileşim için canla başla çabaladığı bir mecra olan instagramda bu aralar bir şeyler oluyor. Eskiye oranla çok daha kaliteli içerik paylaşsanız da etkileşimini..

Devamını Oku
FACEBOOK SES ODALARINI BAŞLATIYOR
23.03.2021
FACEBOOK SES ODALARINI BAŞLATIYOR by TED AJANS

Son zamanların trendi olan Clubhouse konuşma odalarına rakip olarak Facebook ses odalarını test etmeye hazırlanıyor ve görünen o ki kısa sürede kullanıcılarına kullandırmaya başlayac..

Devamını Oku
 Sosyal Medyada Kuşak Farkının Kalmaması
22.01.2021
Sosyal Medyada Kuşak Farkının Kalmaması by Ted Ajans

Önceleri akıllı telefonlar ilk çıktığında sadece belli kuşaklar teknoloji yakından takip ederek akıllı telefonları kullanmaya başlamıştır. 15-40 yaşları arasında bulunan kişiler akıllı ..

Devamını Oku
Sosyal Medya Reklamcılığı
22.01.2021
Sosyal Medya Reklamcılığı by Ted Ajans

Sosyal medya reklamları artık kulaklarımızın fazlaca aşina olduğu bir terim haline gelmiştir. Bunun sebebi sosyal medya uygulamalarının her geçen gün sağlamlaşan e ticaret alt yapısı ve..

Devamını Oku
Facebook’tan Temsilcilik  Haberi ve Arka Arkaya  Gelen Geri Adımlar
18.01.2021
Facebook’tan Temsilcilik Haberi ve Arka Arkaya Gelen Geri Adımlar by Ted Ajans

Facebook şirketi son günlerde bir hayli gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Whatsapp sözleşmesi ile Türkiye’de birçok kullanıcısını kaybetti. Kimi kullanıcılar ise ..

Devamını Oku
Linkedin'de Son Yenilik
18.01.2021
Linkedin'de Son Yenilik by Ted Ajans

Linkedin uygulaması tüm iş dünyasını içinde barındıran sosyal medya mecraları arasında en kurumsal olanıdır. Linkedin bu özelliği ile uzun yıllar boyunca makalele..

Devamını Oku
Dailymotion,Tiktok ve Linkedin  deTemsilciliklerini Açıyorlar
18.01.2021
Dailymotion,Tiktok ve Linkedin deTemsilciliklerini Açıyorlar by Ted Ajans

Son olarak YouTube geçtiğimiz ay Türkiye de temsilciliğini açacağını duyurmuştu. YouTube dan sonra hangi sosyal medya şirketlerinin temsilcilik açacağı merak edili..

Devamını Oku
WhatsApp Zorunlu Sözleşme Dönemi
07.01.2021
WhatsApp Zorunlu Sözleşme Dönemi by Ted Ajans

Eğer bir WhatsApp kullanıcısı iseniz bugün itibari ile WhatsApp giriş yaptığınızda ekranınızda bir sözleşme görmüş olabilirsiniz. WhatsApp 2021’re girdiğimiz bugünler..

Devamını Oku
Instagram'da Spam Yemek
25.12.2020
Instagram'da Spam Yemek by Ted Ajans

Güncel yaşantımızda en çok kullandığımız sosyal medya uygulamalarından biri olan instagram da eğer bir işletme hesabına sahipseniz veya kişisel hesabınız varsa bazen spam yiyebilirsiniz..

Devamını Oku
Linkedin Hikâyelerinde Reklam Dönemi Başladı
25.12.2020
Linkedin Hikâyelerinde Reklam Dönemi Başladı by Ted Ajans

Birçok firmanın kurumsallığını artıran bir sosyal medya olan Linkedin gün geçtikçe gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor. İş ağı şeklinde bir alt yapıya sahip olan bu sosy..

Devamını Oku
Nedir Bu SEO ?
25.12.2020
Nedir Bu SEO ? by Ted Ajans

İngilizcen bir kelime olan SEO Search Engine Optimazation ‘un kısaltılmasıdır. Dijital dünyada da bu kısaltılmış şekilde kullanılır. Türkçesi ise “Arama Motoru Optimiza..

Devamını Oku
Influencer Marceting Nedir?
25.12.2020
Influencer Marceting Nedir? by Ted Ajans

Influencer son zamanlarda sosyal medya ile hayatımıza giren bir terimdir. Influencer aslında bir kişidir. Influencer kelimesi ile nitelendirdiğimiz kişiler sosyal medya mecralarında orijinal, dikka..

Devamını Oku