Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
İş Hayatında İletişim Kopukluğu
19/11/2018
İş Hayatında İletişim Kopukluğu by Ted Ajans

Toplum içinde iletişimin ne kadar önemli olduğunu biliriz. Okul hayatımızda, iş hayatımızda, aile hayatımızda, kişisel hayatımızda... İletişim hayatımızın bir parçasıdır. Sağlıkl..

Devamını Oku
Sosyal Medya Marka Yönetimi
20/11/2018
Sosyal Medya Marka Yönetimi by Ted Ajans

  Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak internet  kullanıcılığı da  arttı. İnternetsiz ev kalmadı desek abartmış olmayız. Sürekli yeni uygulamalar güncellenip, ye..

Devamını Oku
Kurumsallıkta Güvenin Yeri
17/11/2018
Kurumsallıkta Güvenin Yeri by Ted Ajans

Neden insanlar kurumsal bir şirkette çalışmak ister? Bu soruyu hiç kendinize sordunuz mu? Cevap basittir. Doğamız gereği güven bir ihtiyaçtır. Korku, kuşku ve &c..

Devamını Oku
Ted Ajans’ın Yeni Hizmeti Gizli Müşteri
09/11/2018
Ted Ajans’ın Yeni Hizmeti Gizli Müşteri by Ted Ajans

Günümüzde birçok işletmenin kullandığı bu yöntem, iyi bir pazarlama aracıdır. Müşteri İlişkiler Yönetimi (MİY) kapsamında ortaya çıkan bu teknik müş..

Devamını Oku
Şirketlerde Kurumsallaşmanın Önemi
22/10/2018
Şirketlerde Kurumsallaşmanın Önemi by Ted Ajans

Büyük yatırımlar ile girdiğimiz işlerden küçük kazançlar elde etmek büyük hayal kırıklığıdır. Bir firma sahibi ister ki, hedef kitlem beni doğru algılası..

Devamını Oku
Reklamlarda Ünlü Kullanımı
01/10/2018
Reklamlarda Ünlü Kullanımı by Ted Ajans

Seda Sayan Şok marketlerinin yüzü oldu Kıvanç ile Hande Mavi markası ile 1 milyonluk anlaşmaya imza attı. Burak Özçivit Clear’ı, Meryem Üzerli Elidor’u..

Devamını Oku
Ted Ajans İle İşbirliği
26/09/2018
Ted Ajans İle İşbirliği by Ted Ajans

İşbirlikçi yaklaşım her zaman iki taraflı kazanmayı amaçlar. Mantık nettir. Biz de kazanalım bizimle çalışanda. Tanınan bir marka ya da hizmet olmanın ilk kuralı tanınmaktır.:)..

Devamını Oku
Reklamda Göstergebilim Devri
25/09/2018
Reklamda Göstergebilim Devri by Ted Ajans

Charlie Chaplin’i bilirsiniz tek repliksiz koca filmleri izletir insana. Replik yoktur filmlerinde ama açıklaması da tam yerindedir. Filmlerinin duyma engelli insanlar tarafından da an..

Devamını Oku
Gündem Teknoloji
22/09/2018
Gündem Teknoloji by Ted Ajans

Sizin için bir araştırma yaptım ve gündemimizi meşgul eden teknolojik haberleri derledim. Gelin birlikte bir göz atalım; Japonya hipersonik bir füze geliştiriyo..

Devamını Oku
Google' da Var Olmak
20/09/2018
Google' da Var Olmak by Ted Ajans

Google amcayı bilmeyen yoktur. Her soruya cevap veren, her derde deva olan şartları zorlasak da hep bize ipucular sunan, iş imkanları tanıyan, aradığım ne varsa onda bulabilirim dedirten is..

Devamını Oku
Niğde'de Ted Ajans
19/09/2018
Niğde'de Ted Ajans by Ted Ajans

Ajans olarak Niğde’ de tutunmanız zor ama imkansız değil karşınızda zaten Ted Ajans gibi bir örnek de var. Niğde iç Anadolu bölgesinde  bulunan zamanında Hi..

Devamını Oku
Ted Ajans Sokakta
18/09/2018
Ted Ajans Sokakta by Ted Ajans

Ted Ajans Sokakta  Ted ajans #tedajanssokakta hashtagi ile yeni bir projeye daha imza atıyor. Projenin amacı sosyal sorumluluk görevlerimizi yerine getirmek, farkındalık yaratmak v..

Devamını Oku