Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Çocuk Kalabilmek
15/09/2018
Çocuk Kalabilmek by admin

Çocukken hep dünyayı kurtaracağımı hayal ederdim. Fakirleri zengin yapacaktım, açları doyuracak, ağlayan yaşıtlarımı güldürecektim. Bir sürü para basıp yoksul..

Devamını Oku
İki şey
15/09/2018
İki şey by admin

İki soru var hayatımızı ve yaşamımızı belirleyen Hayattaki üzüntülerimiz den, boşluklarımızdan bizi koruyacak iki şey var: Sevgi ve işimiz yani mesleğimiz. Kimi insan düştü..

Devamını Oku
Milli Teknoloji Hamlesi
15/09/2018
Milli Teknoloji Hamlesi by admin

Milli Teknoloji Hamlesi Nedir? Twitter’ da denk geldiğim bir hashtag dikkatimi çekti. Konu hakkında atılan tweet sayısı da oldukça fazlaydı. Türkiye Teknoloji Takımı..

Devamını Oku
Ted Ajans İle Çalışmak
14/09/2018
Ted Ajans İle Çalışmak by admin

Evet ülkede çok ajans var. Rakip kitlemiz hayli geniş . Bizde bunun bilincindeyiz. Fakat kendimizin de farkındayız. Ted Ajans ne istiyor?  Müşterilerini tatmin etmek mi, iyi i..

Devamını Oku
YouTube İle Yaşamak
14/09/2018
YouTube İle Yaşamak by admin

“Misyonumuz, herkese sesini duyurma ve dünyayı tanıma şansı vermektir.” Diye kendini açıklayan YouTube ülkemizde 25 milyon tekil ziyaretçisi olan en büy&uum..

Devamını Oku
Dijital Dünyada Reklam
14/09/2018
Dijital Dünyada Reklam by admin

Reklamın en basit tanımı yapılan ürünü ya da hizmeti geniş kitlelere yaymak, beğendirmek, satın alım gücünü artırmak için çeşitli araçlarl..

Devamını Oku
Markanızın Kimliği Hangi Renk?
13/09/2018
Markanızın Kimliği Hangi Renk? by admin

Daha önce ki bir blog yazımda sizlere  marka cinsiyetleri ile ilgili MediaCat dergisinin yapmış olduğu araştırmadan ve anket sonuçlarından bahsetmiştim. Şaşırtıcı sonuçlar o..

Devamını Oku
Sosyal Sorumluluk Projeleri Sizin Markanıza Ne Kazandırır?
13/09/2018
Sosyal Sorumluluk Projeleri Sizin Markanıza Ne Kazandırır? by admin

İnsan olmanın doğasında sevmek, sevilmek, paylaşmak, anlamak, hissetmek vardır. Markamız bir cinsiyete, kişiliğe, yaşa, karaktere ve kalbe sahiptir. Yani bizim için o marka canlı kan..

Devamını Oku
Başarılı Olmayı Kim İstemez!
13/09/2018
Başarılı Olmayı Kim İstemez! by admin

Başarı size saygınlığı getirir. Fark edilmenizi sağlar. “ Ben buradayım” demenin bir kanıtıdır. Thomas Edison’un annesine  verilen mektupta “  “Oğlunuz &ldqu..

Devamını Oku
Dijital Ajansınızı Seçin
10/09/2018
Dijital Ajansınızı Seçin by admin

Dijital nedir? Önce bu soruya cevap verelim; Biz kendi dilimizce açıklayacak olursak dijital, elektronik işlemlerin sektörlere uygulanmasıdır. Peki, d..

Devamını Oku
Bağımsız Olmak İçin Harika Bir Gün
08/09/2018
Bağımsız Olmak İçin Harika Bir Gün by admin

Dünya’da en muhteşem şey, kendine ait olmayı bilmektir. Bu anlam dolu sözle başlayalım. Siz bağımsız olduğunuzu ne zaman anlamıştınız? Ben ailemin yanı..

Devamını Oku
E-Ticaret Neden Önemli?
05/09/2018
E-Ticaret Neden Önemli? by admin

E-ticaret Nedir? E-ticaret; 1995 yılından sonra tüm dünyada internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. E..

Devamını Oku