Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Sosyal Sorumluluk Projeleri Sizin Markanıza Ne Kazandırır?
13/09/2018
Sosyal Sorumluluk Projeleri Sizin Markanıza Ne Kazandırır? by admin

İnsan olmanın doğasında sevmek, sevilmek, paylaşmak, anlamak, hissetmek vardır. Markamız bir cinsiyete, kişiliğe, yaşa, karaktere ve kalbe sahiptir. Yani bizim için o marka canlı kan..

Devamını Oku
Başarılı Olmayı Kim İstemez!
13/09/2018
Başarılı Olmayı Kim İstemez! by admin

Başarı size saygınlığı getirir. Fark edilmenizi sağlar. “ Ben buradayım” demenin bir kanıtıdır. Thomas Edison’un annesine  verilen mektupta “  “Oğlunuz &ldqu..

Devamını Oku
Dijital Ajansınızı Seçin
10/09/2018
Dijital Ajansınızı Seçin by admin

Dijital nedir? Önce bu soruya cevap verelim; Biz kendi dilimizce açıklayacak olursak dijital, elektronik işlemlerin sektörlere uygulanmasıdır. Peki, d..

Devamını Oku
Bağımsız Olmak İçin Harika Bir Gün
08/09/2018
Bağımsız Olmak İçin Harika Bir Gün by admin

Dünya’da en muhteşem şey, kendine ait olmayı bilmektir. Bu anlam dolu sözle başlayalım. Siz bağımsız olduğunuzu ne zaman anlamıştınız? Ben ailemin yanı..

Devamını Oku
E-Ticaret Neden Önemli?
05/09/2018
E-Ticaret Neden Önemli? by admin

E-ticaret Nedir? E-ticaret; 1995 yılından sonra tüm dünyada internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. E..

Devamını Oku
İlham Dolu 10 Alıntı
05/09/2018
İlham Dolu 10 Alıntı by admin

Sizler için derlediğimiz, hayatımızın her alanında bizlere rehber olabilecek bilgi ve bir o kadar motivasyon dolu sözlere hep birlikte bakalım: “Ben bir kerede 1..

Devamını Oku
Yanlış Strateji
04/09/2018
Yanlış Strateji by admin

İçerik pazarlaması, son zamanlarda markaların en çok getiri sağladığı alanlardan birisi… Peki, içerik pazarlaması nedir? Hedef kitlesini belirleyen markanın, &..

Devamını Oku
İkna Biliminin 5 Prensibi
03/09/2018
İkna Biliminin 5 Prensibi by admin

Evet, Cevabına Kolayca Ulaşın! Bir talep ile karşılaşıldığında buna evet ya da hayır dememizi etkileyen faktörler nelerdir hiç düşündünüz mü?

Devamını Oku
Üretken Bir Gün İçin 10 Tavsiye
03/09/2018
Üretken Bir Gün İçin 10 Tavsiye by admin

Zamanımız bol gibi gözükse de aslında çok kısıtlı ve yapmak istediğimiz, yerine getirmemiz gereken görevler, sorumluluklar; hayaller, planlar ve projeler oldukça fazla...

Devamını Oku
Apple'ın 10 Pazarlama Stratejisi
03/09/2018
Apple'ın 10 Pazarlama Stratejisi by admin

Eğer bir Apple sahipseniz sizden coolu yok. Tabi ki de var diğer Apple kullanıcıları. Peki neden böyle düşünüyoruz. Gün geçmiyor ki yeni modelleri, üst seviyele..

Devamını Oku
2017 Yılının Öne Çıkan Reklamları
03/09/2018
2017 Yılının Öne Çıkan Reklamları by admin

Reklam esas itibariyle hedef aldığı tüketici kitlesi üzerinde belirli bir etki yaratmak ve bu kitlenin düşünme ve alışkanlıklarını etkilemek yolu ile satın almaya yönlendir..

Devamını Oku
Markanız İçin Hangi Video Platformu Daha Uygun?
01/09/2018
Markanız İçin Hangi Video Platformu Daha Uygun? by admin

Sosyal medya nedir? Online video platformlarının markalar üzerindeki etkileri nelerdir? Bu yazıda biraz bunlardan bahsedeceğiz. Öyleyse başlayalım… Social Video E..

Devamını Oku