Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Bir video nasıl viral olur?
27.11.2020
Bir video nasıl viral olur? by Ted Ajans

Son yıllarda sosyal medya kullanımın artması ile birlikte bu platformlarda gördüğünüz bir videonun ne kadar hızlı yayıldığında şahit olmuşsunuzdur. Peki her video bu şekilde hız..

Devamını Oku
İzlenmesi Gereken Diziler CONTRO+Z
17.11.2020
İzlenmesi Gereken Diziler CONTRO+Z by Ted Ajans

Hepimizin hayatında gizlediği bazı şeyler vardır. Sırlar insanların olmazsa olmazıdır. Peki bu sırlar bir gün ortaya çıkarsa ve herkes öğrenirse ne olur. Bilgisayarda yaptığımız &c..

Devamını Oku
Bir Enteresan Başarı Hikayesi
16.11.2020
Bir Enteresan Başarı Hikayesi by Ted Ajans

Amerikalı bir metin yazarı olarak hayatını sürdüren Gary Ross Dahl 1936’da Kuzey Dakota’da hayata gözlerini açar. Washington State Üniversitesi'nde metin ..

Devamını Oku
Firmanız veya markanız neden Linkedin de olmalı?
13.11.2020
Firmanız veya markanız neden Linkedin de olmalı? by Ted Ajans

Markanızın kurumsal olmasını istiyorsanız  yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Global bir marka ismi belirlemek, akılda kalıcı bir logo tasarımı yaptırmak vb. tüm bu işlemlerden sonra ..

Devamını Oku
Takipçi sayısına takılmalı mıyız?
12.11.2020
Takipçi sayısına takılmalı mıyız? by Ted Ajans

Artık kendi işinizi yapmak ve ticarete atılmak istiyorsunuz.  Çağımızın da en verimli ticaret şekli e-ticaret olduğu için sosyal medya mecralarınızdan markanızı oluşturarak hesap..

Devamını Oku
Facebook'un Sorunu Ne?
12.11.2020
Facebook'un Sorunu Ne? by Ted Ajans

Pandemi sürecinin başlangıcından bugüne kadar özellikle reklam ajansları  ve diğer facebook reklamları kullanıcıları bu soruyu sıkça sormaya başladı. Kişisel hesap a&cced..

Devamını Oku
Haftanın Film Önerisi  ''The Social Network''
11.11.2020
Haftanın Film Önerisi ''The Social Network'' by Ted Ajans

Amerika da açılış haftasında gişenin sahibi olan 3 Oscar alan aynı zaman da 5 Oscar’a aday gösterilen bir biyografi filmi düşünün sizce bu kadar izlenen bu tür..

Devamını Oku
 SOSYAL MEDYANIN DİLİ NE OLMALIDIR?
10.11.2020
SOSYAL MEDYANIN DİLİ NE OLMALIDIR? by Ted Ajans

Son zamanlarda sosyal medya uzmanlarının sıkça konuştuğu bir konu sosyal medyanın dili.  Firmalar sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarda müşterileri ile nasıl bir dil k..

Devamını Oku
Sosyal medyanın yenilenen yüzü
09.11.2020
Sosyal medyanın yenilenen yüzü by Ted Ajans

Aktif sosyal medya kullanıcıları bilir ki geçtiğimiz aylarda facebook ve instagram  ara yüzünde bir değişikliğe gidildi. İkon tasarımlarından ve yerleşimlerinden  tutunda..

Devamını Oku
Reklamın iyisi kötüsü olur mu?
09.11.2020
Reklamın iyisi kötüsü olur mu? by Ted Ajans

Markalar ortaya çıkmaya başladıkça reklamlara ihtiyaç duyulmuştur. Şu andaki teknoloji ile her an her yerde reklam verebilirsiniz.  Yıllar önce bu teknolojiye sahip o..

Devamını Oku
Reklam sürekli mi olur?
09.11.2020
Reklam sürekli mi olur? by Ted Ajans

“İşler iyi giderken reklâm yapmak faydalıdır, işler kötü gittiği zaman zaruridir.” Demiş Yüan Wei. Bu sözden yola çıkarak reklam her zaman şar..

Devamını Oku
Markalar insanları takip etmeye başladı?
25.04.2020
Markalar insanları takip etmeye başladı? by Ted Ajans

2020 yılı birçok sektörde olduğu gibi reklam sektörünüde derinden vurdu. Fakat farklı bir konuda kazanım edindiğimiz bir dönemde oldu. Evden de rahatlıkla işleri yap..

Devamını Oku