Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Takipçi sayısına takılmalı mıyız?
12.11.2020
Takipçi sayısına takılmalı mıyız? by Ted Ajans

Artık kendi işinizi yapmak ve ticarete atılmak istiyorsunuz.  Çağımızın da en verimli ticaret şekli e-ticaret olduğu için sosyal medya mecralarınızdan markanızı oluşturarak hesap..

Devamını Oku
Facebook'un Sorunu Ne?
12.11.2020
Facebook'un Sorunu Ne? by Ted Ajans

Pandemi sürecinin başlangıcından bugüne kadar özellikle reklam ajansları  ve diğer facebook reklamları kullanıcıları bu soruyu sıkça sormaya başladı. Kişisel hesap a&cced..

Devamını Oku
Haftanın Film Önerisi  ''The Social Network''
11.11.2020
Haftanın Film Önerisi ''The Social Network'' by Ted Ajans

Amerika da açılış haftasında gişenin sahibi olan 3 Oscar alan aynı zaman da 5 Oscar’a aday gösterilen bir biyografi filmi düşünün sizce bu kadar izlenen bu tür..

Devamını Oku
 SOSYAL MEDYANIN DİLİ NE OLMALIDIR?
10.11.2020
SOSYAL MEDYANIN DİLİ NE OLMALIDIR? by Ted Ajans

Son zamanlarda sosyal medya uzmanlarının sıkça konuştuğu bir konu sosyal medyanın dili.  Firmalar sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarda müşterileri ile nasıl bir dil k..

Devamını Oku
Sosyal medyanın yenilenen yüzü
09.11.2020
Sosyal medyanın yenilenen yüzü by Ted Ajans

Aktif sosyal medya kullanıcıları bilir ki geçtiğimiz aylarda facebook ve instagram  ara yüzünde bir değişikliğe gidildi. İkon tasarımlarından ve yerleşimlerinden  tutunda..

Devamını Oku
Reklamın iyisi kötüsü olur mu?
09.11.2020
Reklamın iyisi kötüsü olur mu? by Ted Ajans

Markalar ortaya çıkmaya başladıkça reklamlara ihtiyaç duyulmuştur. Şu andaki teknoloji ile her an her yerde reklam verebilirsiniz.  Yıllar önce bu teknolojiye sahip o..

Devamını Oku
Reklam sürekli mi olur?
09.11.2020
Reklam sürekli mi olur? by Ted Ajans

“İşler iyi giderken reklâm yapmak faydalıdır, işler kötü gittiği zaman zaruridir.” Demiş Yüan Wei. Bu sözden yola çıkarak reklam her zaman şar..

Devamını Oku
Markalar insanları takip etmeye başladı?
25.04.2020
Markalar insanları takip etmeye başladı? by Ted Ajans

2020 yılı birçok sektörde olduğu gibi reklam sektörünüde derinden vurdu. Fakat farklı bir konuda kazanım edindiğimiz bir dönemde oldu. Evden de rahatlıkla işleri yap..

Devamını Oku
Dijital Pazarlamanın Avantajları
22.04.2020
Dijital Pazarlamanın Avantajları by Ted Ajans

Geçmişten günümüze teknolojik gelişmelerin en büyüğü olan internet dünyayı küçülterek, bilgi akışını hızlandırmış, zaman ve mekân ka..

Devamını Oku
Karantina döneminde Dijital Pazarlama
18.04.2020
Karantina döneminde Dijital Pazarlama by Ted Ajans

Basılı reklamlarda veya fiziksel pazarlamada bildiğimiz geleneksel pazarlama henüz önemini kaybetmeden mevcut olsa da dijital pazarlamayı, elektronik ve çevrimiçi olarak akt..

Devamını Oku
Filmlerde Ürün Yerleştirme Nedir?
16.04.2020
Filmlerde Ürün Yerleştirme Nedir? by Ted Ajans

Ürün yerleştirme, markaların veya hizmetlerin, ürüne yönelik gizliden viral yedirme sanatı diyebiliriz. Ürün yerleştirme, filmler için finansman ..

Devamını Oku
Sloganın Gücü
07.04.2020
Sloganın Gücü by Ted Ajans

Birçok konuda bahsettiğimiz gibi insanların karar mekanizması yaşanılan deneyimlerden aldığı sonuçlar ile düşünür ve harekete geçer. Yaşadığımız toplumun oluştur..

Devamını Oku