Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Keskin ve Net Fotoğraf Çekmek için 5 Önemli İpucu
01/09/2018
Keskin ve Net Fotoğraf Çekmek için 5 Önemli İpucu by admin

Tutkunun meslek hâline dönmesine fotoğrafçılık denir. İyi bir fotoğraf size aslında birçok şeyi anlatır. Öyle ki ne bir metne ne bir açıklamaya ihtiyaç d..

Devamını Oku
Pazarlama İletişiminde Ses ve Müziğin Önemi
01/09/2018
Pazarlama İletişiminde Ses ve Müziğin Önemi by admin

Ses ve Müzik İşitme organının duyabildiği titreşime ses denir. İşte “ses” dediğimiz şey bu. Eğer biyoloji veya fizik ile ilgilenmiyorsanız, bu tanım size..

Devamını Oku
Grafiker Arıyoruz
01/09/2018
Grafiker Arıyoruz by admin

Bu yazımda sizlerle bir grafik tasarımcısında olması gereken 10 yetenekten bahsedeceğim. 1. Yaratıcılık İyi bir grafik tasarımcı var olanlarla ilgilenmez, kendisi olmayanı yar..

Devamını Oku
IGTV Kanalınız Nasıl Daha Etkileyici Gözükür?
31/08/2018
IGTV Kanalınız Nasıl Daha Etkileyici Gözükür? by admin

Instagram’ın yeni video platformu olan IGTV’yi duyurmasının üzerinden bir hayli zaman geçti. İçerik oluşturucular Instagram’ın önceki bir dakikalık sınırı ..

Devamını Oku
Brief İçin 10 Adım
31/08/2018
Brief İçin 10 Adım by admin

Markalar için pazarlama araştırması, inşa edilecek bir binanın temeli gibidir. Pazarlama araştırmasının temeli ise; doğru ve detaylı yazılmış bir ‘pazarlama araştırması briefi’ d..

Devamını Oku
Tüketim Çılgınlığı
30/08/2018
Tüketim Çılgınlığı by admin

Bugün biraz sizlere tüketim alışkanlıklarımızın geldiği noktadan ve bu konuda “Dur!” demek için atılmış bir adımdan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle “tüke..

Devamını Oku
Etkili Pazarlamanın Harika Araçları
30/08/2018
Etkili Pazarlamanın Harika Araçları by admin

Bu günlerde görüyoruz ki dijital pazarlama müthiş bir hızla yükselmekte ve çoğu alanda geleneksel pazarlama yöntemlerinin yerini almakta. Durum böyleyken m..

Devamını Oku
Ted Ajans Kimdir?
29/08/2018
Ted Ajans Kimdir? by admin

 “Fikirlerini Özgür Bırak” sloganı size neler çağrıştırıyor? Bu çatının altındaki bir insanın aklından neler geçer? Normal..

Devamını Oku
Markanızın Hikayesi İçin 3 İpucu
30/08/2018
Markanızın Hikayesi İçin 3 İpucu by admin

Her girişimin ve küçük işletmenin anlatacağı bir hikayesi vardır ve bu hikaye, marka ile potansiyel müşteriler arasında bir bağ kurulmasını sağlar. Peki, sizin marka..

Devamını Oku
Markayı Rakiplerinden Ayırmak Mümkün mü?
29/08/2018
Markayı Rakiplerinden Ayırmak Mümkün mü? by admin

Yerleşik pazarlama anlayışı, her markanın rakiplerinden farklılaşmasının olmazsa olmaz bir koşul olduğunu söyler. Markasını farklılaştırmayı başaran şirketlerin rekabet avantajı elde edeceğini..

Devamını Oku
Neden Sessiz Çığlıklar?
28/08/2018
Neden Sessiz Çığlıklar? by admin

Firmanızın sesini duyan yok mu? Peki neden? Hangi mecradan nasıl ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Sosyal medya da aktif değil misiniz? Bu konuda size kimler yardımcı olabilir?

Devamını Oku
Hosting Nedir?
28/08/2018
Hosting Nedir? by admin

Günümüzde birçok şahıs kuruluşu ya da kurumsal işletmeler pazar alanlarını genişleterek sanal pazar satışlarına yönelmektedirler. Bu yönelme esnasında bazı ihtiya&cc..

Devamını Oku