Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Üniversiteler Açılıyor
18/09/2018
Üniversiteler Açılıyor by Ted Ajans

Üniversiteler açılıyor. Tercihler bitti kimimiz sevindik kimimiz üzüldük. Niğde’ yi  tercih eden arkadaşlarımıza hoş geldin diyoruz. Bende Şehit Ömer Hali..

Devamını Oku
Ajansları Anlamak
17/09/2018
Ajansları Anlamak by Ted Ajans

Eğer bir ajans çalışanıysanız birazdan anlatacağım durum ile sık sık karşılaşıyorsunuzdur. Babaannenize, dedenize, büyük teyzenize asla ne iş yaptığınızı anlatamazsınız. Size ..

Devamını Oku
Çocuk Kalabilmek
15/09/2018
Çocuk Kalabilmek by Ted Ajans

Çocukken hep dünyayı kurtaracağımı hayal ederdim. Fakirleri zengin yapacaktım, açları doyuracak, ağlayan yaşıtlarımı güldürecektim. Bir sürü para basıp yoksul..

Devamını Oku
İki şey
15/09/2018
İki şey by Ted Ajans

İki soru var hayatımızı ve yaşamımızı belirleyen Hayattaki üzüntülerimiz den, boşluklarımızdan bizi koruyacak iki şey var: Sevgi ve işimiz yani mesleğimiz. Kimi insan düştü..

Devamını Oku
Milli Teknoloji Hamlesi
15/09/2018
Milli Teknoloji Hamlesi by Ted Ajans

Milli Teknoloji Hamlesi Nedir? Twitter’ da denk geldiğim bir hashtag dikkatimi çekti. Konu hakkında atılan tweet sayısı da oldukça fazlaydı. Türkiye Teknoloji Takımı..

Devamını Oku
Ted Ajans İle Çalışmak
14/09/2018
Ted Ajans İle Çalışmak by Ted Ajans

Evet ülkede çok ajans var. Rakip kitlemiz hayli geniş . Bizde bunun bilincindeyiz. Fakat kendimizin de farkındayız. Ted Ajans ne istiyor?  Müşterilerini tatmin etmek mi, iyi i..

Devamını Oku
YouTube İle Yaşamak
14/09/2018
YouTube İle Yaşamak by Ted Ajans

“Misyonumuz, herkese sesini duyurma ve dünyayı tanıma şansı vermektir.” Diye kendini açıklayan YouTube ülkemizde 25 milyon tekil ziyaretçisi olan en büy&uum..

Devamını Oku
Dijital Dünyada Reklam
14/09/2018
Dijital Dünyada Reklam by Ted Ajans

Reklamın en basit tanımı yapılan ürünü ya da hizmeti geniş kitlelere yaymak, beğendirmek, satın alım gücünü artırmak için çeşitli araçlarl..

Devamını Oku
Markanızın Kimliği Hangi Renk?
13/09/2018
Markanızın Kimliği Hangi Renk? by Ted Ajans

Daha önce ki bir blog yazımda sizlere  marka cinsiyetleri ile ilgili MediaCat dergisinin yapmış olduğu araştırmadan ve anket sonuçlarından bahsetmiştim. Şaşırtıcı sonuçlar o..

Devamını Oku
Sosyal Sorumluluk Projeleri Sizin Markanıza Ne Kazandırır?
13/09/2018
Sosyal Sorumluluk Projeleri Sizin Markanıza Ne Kazandırır? by Ted Ajans

İnsan olmanın doğasında sevmek, sevilmek, paylaşmak, anlamak, hissetmek vardır. Markamız bir cinsiyete, kişiliğe, yaşa, karaktere ve kalbe sahiptir. Yani bizim için o marka canlı kan..

Devamını Oku
Başarılı Olmayı Kim İstemez!
13/09/2018
Başarılı Olmayı Kim İstemez! by Ted Ajans

Başarı size saygınlığı getirir. Fark edilmenizi sağlar. “ Ben buradayım” demenin bir kanıtıdır. Thomas Edison’un annesine  verilen mektupta “  “Oğlunuz &ldqu..

Devamını Oku
Dijital Ajansınızı Seçin
10/09/2018
Dijital Ajansınızı Seçin by Ted Ajans

Dijital nedir? Önce bu soruya cevap verelim; Biz kendi dilimizce açıklayacak olursak dijital, elektronik işlemlerin sektörlere uygulanmasıdır. Peki, d..

Devamını Oku