Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Apple'ın 10 Pazarlama Stratejisi
03/09/2018
Apple'ın 10 Pazarlama Stratejisi by admin

Eğer bir Apple sahipseniz sizden coolu yok. Tabi ki de var diğer Apple kullanıcıları. Peki neden böyle düşünüyoruz. Gün geçmiyor ki yeni modelleri, üst seviyele..

Devamını Oku
2017 Yılının Öne Çıkan Reklamları
03/09/2018
2017 Yılının Öne Çıkan Reklamları by admin

Reklam esas itibariyle hedef aldığı tüketici kitlesi üzerinde belirli bir etki yaratmak ve bu kitlenin düşünme ve alışkanlıklarını etkilemek yolu ile satın almaya yönlendir..

Devamını Oku
Markanız İçin Hangi Video Platformu Daha Uygun?
01/09/2018
Markanız İçin Hangi Video Platformu Daha Uygun? by admin

Sosyal medya nedir? Online video platformlarının markalar üzerindeki etkileri nelerdir? Bu yazıda biraz bunlardan bahsedeceğiz. Öyleyse başlayalım… Social Video E..

Devamını Oku
Keskin ve Net Fotoğraf Çekmek için 5 Önemli İpucu
01/09/2018
Keskin ve Net Fotoğraf Çekmek için 5 Önemli İpucu by admin

Tutkunun meslek hâline dönmesine fotoğrafçılık denir. İyi bir fotoğraf size aslında birçok şeyi anlatır. Öyle ki ne bir metne ne bir açıklamaya ihtiyaç d..

Devamını Oku
Pazarlama İletişiminde Ses ve Müziğin Önemi
01/09/2018
Pazarlama İletişiminde Ses ve Müziğin Önemi by admin

Ses ve Müzik İşitme organının duyabildiği titreşime ses denir. İşte “ses” dediğimiz şey bu. Eğer biyoloji veya fizik ile ilgilenmiyorsanız, bu tanım size..

Devamını Oku
Grafiker Arıyoruz
01/09/2018
Grafiker Arıyoruz by admin

Bu yazımda sizlerle bir grafik tasarımcısında olması gereken 10 yetenekten bahsedeceğim. 1. Yaratıcılık İyi bir grafik tasarımcı var olanlarla ilgilenmez, kendisi olmayanı yar..

Devamını Oku
IGTV Kanalınız Nasıl Daha Etkileyici Gözükür?
31/08/2018
IGTV Kanalınız Nasıl Daha Etkileyici Gözükür? by admin

Instagram’ın yeni video platformu olan IGTV’yi duyurmasının üzerinden bir hayli zaman geçti. İçerik oluşturucular Instagram’ın önceki bir dakikalık sınırı ..

Devamını Oku
Brief İçin 10 Adım
31/08/2018
Brief İçin 10 Adım by admin

Markalar için pazarlama araştırması, inşa edilecek bir binanın temeli gibidir. Pazarlama araştırmasının temeli ise; doğru ve detaylı yazılmış bir ‘pazarlama araştırması briefi’ d..

Devamını Oku
Tüketim Çılgınlığı
30/08/2018
Tüketim Çılgınlığı by admin

Bugün biraz sizlere tüketim alışkanlıklarımızın geldiği noktadan ve bu konuda “Dur!” demek için atılmış bir adımdan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle “tüke..

Devamını Oku
Etkili Pazarlamanın Harika Araçları
30/08/2018
Etkili Pazarlamanın Harika Araçları by admin

Bu günlerde görüyoruz ki dijital pazarlama müthiş bir hızla yükselmekte ve çoğu alanda geleneksel pazarlama yöntemlerinin yerini almakta. Durum böyleyken m..

Devamını Oku
Ted Ajans Kimdir?
29/08/2018
Ted Ajans Kimdir? by admin

 “Fikirlerini Özgür Bırak” sloganı size neler çağrıştırıyor? Bu çatının altındaki bir insanın aklından neler geçer? Normal..

Devamını Oku
Markanızın Hikayesi İçin 3 İpucu
30/08/2018
Markanızın Hikayesi İçin 3 İpucu by admin

Her girişimin ve küçük işletmenin anlatacağı bir hikayesi vardır ve bu hikaye, marka ile potansiyel müşteriler arasında bir bağ kurulmasını sağlar. Peki, sizin marka..

Devamını Oku