Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Bağımsız Olmak İçin Harika Bir Gün
08/09/2018
Bağımsız Olmak İçin Harika Bir Gün by Ted Ajans

Dünya’da en muhteşem şey, kendine ait olmayı bilmektir. Bu anlam dolu sözle başlayalım. Siz bağımsız olduğunuzu ne zaman anlamıştınız? Ben ailemin yanı..

Devamını Oku
E-Ticaret Neden Önemli?
05/09/2018
E-Ticaret Neden Önemli? by Ted Ajans

E-ticaret Nedir? E-ticaret; 1995 yılından sonra tüm dünyada internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılması kavramıdır. E..

Devamını Oku
İlham Dolu 10 Alıntı
05/09/2018
İlham Dolu 10 Alıntı by Ted Ajans

Sizler için derlediğimiz, hayatımızın her alanında bizlere rehber olabilecek bilgi ve bir o kadar motivasyon dolu sözlere hep birlikte bakalım: “Ben bir kerede 1..

Devamını Oku
Yanlış Strateji
04/09/2018
Yanlış Strateji by Ted Ajans

İçerik pazarlaması, son zamanlarda markaların en çok getiri sağladığı alanlardan birisi… Peki, içerik pazarlaması nedir? Hedef kitlesini belirleyen markanın, &..

Devamını Oku
İkna Biliminin 5 Prensibi
03/09/2018
İkna Biliminin 5 Prensibi by Ted Ajans

Evet, Cevabına Kolayca Ulaşın! Bir talep ile karşılaşıldığında buna evet ya da hayır dememizi etkileyen faktörler nelerdir hiç düşündünüz mü?

Devamını Oku
Üretken Bir Gün İçin 10 Tavsiye
03/09/2018
Üretken Bir Gün İçin 10 Tavsiye by Ted Ajans

Zamanımız bol gibi gözükse de aslında çok kısıtlı ve yapmak istediğimiz, yerine getirmemiz gereken görevler, sorumluluklar; hayaller, planlar ve projeler oldukça fazla...

Devamını Oku
Apple'ın 10 Pazarlama Stratejisi
03/09/2018
Apple'ın 10 Pazarlama Stratejisi by Ted Ajans

Eğer bir Apple sahipseniz sizden coolu yok. Tabi ki de var diğer Apple kullanıcıları. Peki neden böyle düşünüyoruz. Gün geçmiyor ki yeni modelleri, üst seviyele..

Devamını Oku
2017 Yılının Öne Çıkan Reklamları
03/09/2018
2017 Yılının Öne Çıkan Reklamları by Ted Ajans

Reklam esas itibariyle hedef aldığı tüketici kitlesi üzerinde belirli bir etki yaratmak ve bu kitlenin düşünme ve alışkanlıklarını etkilemek yolu ile satın almaya yönlendir..

Devamını Oku
Markanız İçin Hangi Video Platformu Daha Uygun?
01/09/2018
Markanız İçin Hangi Video Platformu Daha Uygun? by Ted Ajans

Sosyal medya nedir? Online video platformlarının markalar üzerindeki etkileri nelerdir? Bu yazıda biraz bunlardan bahsedeceğiz. Öyleyse başlayalım… Social Video E..

Devamını Oku
Keskin ve Net Fotoğraf Çekmek için 5 Önemli İpucu
01/09/2018
Keskin ve Net Fotoğraf Çekmek için 5 Önemli İpucu by Ted Ajans

Tutkunun meslek hâline dönmesine fotoğrafçılık denir. İyi bir fotoğraf size aslında birçok şeyi anlatır. Öyle ki ne bir metne ne bir açıklamaya ihtiyaç d..

Devamını Oku
Pazarlama İletişiminde Ses ve Müziğin Önemi
01/09/2018
Pazarlama İletişiminde Ses ve Müziğin Önemi by Ted Ajans

Ses ve Müzik İşitme organının duyabildiği titreşime ses denir. İşte “ses” dediğimiz şey bu. Eğer biyoloji veya fizik ile ilgilenmiyorsanız, bu tanım size..

Devamını Oku
Grafiker Arıyoruz
01/09/2018
Grafiker Arıyoruz by Ted Ajans

Bu yazımda sizlerle bir grafik tasarımcısında olması gereken 10 yetenekten bahsedeceğim. 1. Yaratıcılık İyi bir grafik tasarımcı var olanlarla ilgilenmez, kendisi olmayanı yar..

Devamını Oku