Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Domain Nedir?
28/08/2018
Domain Nedir? by admin

Günümüz teknoloji çağı olduğundan ve her şey internet üzerinden yapıldığı için bütün firmalar e satışa yönelmiş durumdadır. İnternette pazar arayışı..

Devamını Oku
Reklamda Hep Yeni Hep Taze Kalmak
28/08/2018
Reklamda Hep Yeni Hep Taze Kalmak by admin

Bilimsel pazarlamanın en önemli bulgularından biri her markanın kullanıcı tabanının seyrek kullanıcılardan oluştuğudur. Maalesef hayatını pazarlama ile ilgili işler yaparak kazananların &ccedi..

Devamını Oku
Markanıza İsim Bulmak Sandığınız Kadar Kolay Değil
27/08/2018
Markanıza İsim Bulmak Sandığınız Kadar Kolay Değil by admin

Doğru bir isim, bir markanın en değerli varlığıdır. Tescil edilebilir marka adı bulmanın giderek zorlaştığı günümüzde marka ismi yaratma bir uzmanlık gerektirir.   

Devamını Oku
Marka İsminin İşlevi
27/08/2018
Marka İsminin İşlevi by admin

İyi bir marka ismi markaya avantaj sağlar. Sadece iyi bir isimle marka olunmaz ama etkili bir isim markaya güç katar, zaman ve para tasarrufu sağlar. İyi bir isim, iyi bir başlangı&cced..

Devamını Oku
Yaratıcı düşünceye sahip olanlar
25/08/2018
Yaratıcı düşünceye sahip olanlar by admin

Yaratıcılık, olmayan bir şeyi hayal edip, herkesten farklı yöntemlerle yapabilme ve yeni fikirler geliştirebilme yeteneğine denmektedir. Başka bir deyişle yaratıcılık herkesin gördüğ..

Devamını Oku
Web Sitenizin Trafiğini Arttırmak İçin İpucular
25/08/2018
Web Sitenizin Trafiğini Arttırmak İçin İpucular by admin

Daha önceki yazılarımda iyi bir Web sitesinin nasıl olması gerektiği, nelere dikkat edilmesi gerekli, firmanıza neler kazandırdığı, markalaşma sürecindeki önemine değindim . Şimdi is..

Devamını Oku
Sosyal Medyayı Kullanarak Başarıya Ulaşmak
25/08/2018
Sosyal Medyayı Kullanarak Başarıya Ulaşmak by admin

Günümüzde sosyal medya sayesinde müşterilerinize erişmek çok kolay eğer hedef kitlenizi iyi tanıyorsanız organik bir şekilde, para harcamadan bile kitlenizle etkileşime g..

Devamını Oku
2018 Sosyal Medya Görsel / Fotoğraf Boyutları
25/08/2018
2018 Sosyal Medya Görsel / Fotoğraf Boyutları by admin

Sosyal medya platformları, takip etmeye bile yetişemediğimiz bir hızda, sürekli güncelleniyor. Kimisine hikaye güncellemesi gelirken kimisi algoritmasındaki ufak değişikliklerle &oum..

Devamını Oku
İnovatif Düşünce
24/08/2018
İnovatif Düşünce by admin

Ne iş yapıyor olursak olalım artık neredeyse hepimizin yenilikçi ve yaratıcı fikirlere ihtiyacı var. Kalıplardan sıyrılmalı ve herkes gibi düşünmek yerine sıra dışı düşün..

Devamını Oku
Reklam Ajansıyla Çalışmanın Firmanıza Katkıları
23/08/2018
Reklam Ajansıyla Çalışmanın Firmanıza Katkıları by admin

Büyük markaların etkisiyle ortalamayı aşan ve fiyatı yüksek olan reklam etkinlik dönemini yönetmeleri adına reklam ajansları ile çalışma yaparlar. Ufak ve orta boyut..

Devamını Oku
Google da İlk Sırada Olmanın Faydaları
22/08/2018
Google da İlk Sırada Olmanın Faydaları by admin

İnternet çağının yaşandığı günümüzde artık tüm aramalar internet üzeriden yapılmaktadır. Kabul edilir ki en büyük arama motoru Google’dir. Fir..

Devamını Oku
SEO ' nun Size Kazandıracakları
22/08/2018
SEO ' nun Size Kazandıracakları by admin

SEO Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir.

Devamını Oku