Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
IGTV Kanalınız Nasıl Daha Etkileyici Gözükür?
31/08/2018
IGTV Kanalınız Nasıl Daha Etkileyici Gözükür? by Ted Ajans

Instagram’ın yeni video platformu olan IGTV’yi duyurmasının üzerinden bir hayli zaman geçti. İçerik oluşturucular Instagram’ın önceki bir dakikalık sınırı ..

Devamını Oku
Brief İçin 10 Adım
31/08/2018
Brief İçin 10 Adım by Ted Ajans

Markalar için pazarlama araştırması, inşa edilecek bir binanın temeli gibidir. Pazarlama araştırmasının temeli ise; doğru ve detaylı yazılmış bir ‘pazarlama araştırması briefi’ d..

Devamını Oku
Tüketim Çılgınlığı
30/08/2018
Tüketim Çılgınlığı by Ted Ajans

Bugün biraz sizlere tüketim alışkanlıklarımızın geldiği noktadan ve bu konuda “Dur!” demek için atılmış bir adımdan bahsetmek istiyoruz. Öncelikle “tüke..

Devamını Oku
Etkili Pazarlamanın Harika Araçları
30/08/2018
Etkili Pazarlamanın Harika Araçları by Ted Ajans

Bu günlerde görüyoruz ki dijital pazarlama müthiş bir hızla yükselmekte ve çoğu alanda geleneksel pazarlama yöntemlerinin yerini almakta. Durum böyleyken m..

Devamını Oku
Ted Ajans Kimdir?
29/08/2018
Ted Ajans Kimdir? by Ted Ajans

 “Fikirlerini Özgür Bırak” sloganı size neler çağrıştırıyor? Bu çatının altındaki bir insanın aklından neler geçer? Normal..

Devamını Oku
Markanızın Hikayesi İçin 3 İpucu
30/08/2018
Markanızın Hikayesi İçin 3 İpucu by Ted Ajans

Her girişimin ve küçük işletmenin anlatacağı bir hikayesi vardır ve bu hikaye, marka ile potansiyel müşteriler arasında bir bağ kurulmasını sağlar. Peki, sizin marka..

Devamını Oku
Markayı Rakiplerinden Ayırmak Mümkün mü?
29/08/2018
Markayı Rakiplerinden Ayırmak Mümkün mü? by Ted Ajans

Yerleşik pazarlama anlayışı, her markanın rakiplerinden farklılaşmasının olmazsa olmaz bir koşul olduğunu söyler. Markasını farklılaştırmayı başaran şirketlerin rekabet avantajı elde edeceğini..

Devamını Oku
Neden Sessiz Çığlıklar?
28/08/2018
Neden Sessiz Çığlıklar? by Ted Ajans

Firmanızın sesini duyan yok mu? Peki neden? Hangi mecradan nasıl ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Sosyal medya da aktif değil misiniz? Bu konuda size kimler yardımcı olabilir?

Devamını Oku
Hosting Nedir?
28/08/2018
Hosting Nedir? by Ted Ajans

Günümüzde birçok şahıs kuruluşu ya da kurumsal işletmeler pazar alanlarını genişleterek sanal pazar satışlarına yönelmektedirler. Bu yönelme esnasında bazı ihtiya&cc..

Devamını Oku
Domain Nedir?
28/08/2018
Domain Nedir? by Ted Ajans

Günümüz teknoloji çağı olduğundan ve her şey internet üzerinden yapıldığı için bütün firmalar e satışa yönelmiş durumdadır. İnternette pazar arayışı..

Devamını Oku
Reklamda Hep Yeni Hep Taze Kalmak
28/08/2018
Reklamda Hep Yeni Hep Taze Kalmak by Ted Ajans

Bilimsel pazarlamanın en önemli bulgularından biri her markanın kullanıcı tabanının seyrek kullanıcılardan oluştuğudur. Maalesef hayatını pazarlama ile ilgili işler yaparak kazananların &ccedi..

Devamını Oku
Markanıza İsim Bulmak Sandığınız Kadar Kolay Değil
27/08/2018
Markanıza İsim Bulmak Sandığınız Kadar Kolay Değil by Ted Ajans

Doğru bir isim, bir markanın en değerli varlığıdır. Tescil edilebilir marka adı bulmanın giderek zorlaştığı günümüzde marka ismi yaratma bir uzmanlık gerektirir.   

Devamını Oku