Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Reklam Zaman Planlaması
17/08/2018
Reklam Zaman Planlaması by admin

Zamanlama hem Google kullanıcıları hem de reklam veren firmalar için her şeydir. Buyurun bu konuyu biraz konuşalım ve tavsiyeler verelim sizlere… Reklamlarınızı Pl..

Devamını Oku
Instagram Reklamları İle Büyük Sonuçlar
16/08/2018
Instagram Reklamları İle Büyük Sonuçlar by admin

Dünya’nın dört bir yanındaki işletmeler, müşterilere ulaşmanın ve onlarla etkileşim kurmanın en kolay ve en etkili yollarından biri olan Instagram reklamlarından yararlanmaktad..

Devamını Oku
Dijital Reklam Çeşitleri
16/08/2018
Dijital Reklam Çeşitleri by admin

Markaların müşterilerinin gözünde farklılaşması açısından pazarlama çalışmaları büyük önem taşıyor. Dijital dünya ile fiziksel hayat arasındaki &cce..

Devamını Oku
Slogan Deyip Geçmeyin!
16/08/2018
Slogan Deyip Geçmeyin! by admin

Slogan Nedir? Slogan, bir grup, örgüt veya kurumun amaç ve araçlarını genel olarak tanımlayan bir deyiş veya sözcük topluluğuna verilen ..

Devamını Oku
Kriz İletişimi Nasıl Önlenir?
16/08/2018
Kriz İletişimi Nasıl Önlenir? by admin

Kriz Nedir? İnsanlara veya mülkiyetlere zarar verecek bütün tehditlerin veya tehdit edebilecek şeylerin, ciddi olarak işleri aksatan, itibara zarar veren veya negatif etki ..

Devamını Oku
Ajansların Dostu Matbaa
16/08/2018
Ajansların Dostu Matbaa by admin

Ajanslar Ne İş Yapar? Ajanslar bir firmanın ya da markanın bilinirliğini, dolayısıyla gelirini arttırmak için yapılan çalışmalardaki en önemli iş ortaklarındandır. Rekl..

Devamını Oku
En Yaratıcı Kim?
16/08/2018
En Yaratıcı Kim? by admin

İşte sizlere en yaratıcı 10 inovasyon fikri :    1) Köpekler için tercüman No more Woof firması, hayvanların düşüncelerini, insanl..

Devamını Oku
İçerik Pazarlaması Size Ne Kazandırır?
16/08/2018
İçerik Pazarlaması Size Ne Kazandırır? by admin

İçerik Pazarlaması Nedir? İçerik pazarlamasının tanımı; “markanın içerik pazarlamasını bir araç olarak kullanmasıyla müşterisinin hayatına katkı sağ..

Devamını Oku
Sosyal Medya Ajansı
14/08/2018
Sosyal Medya Ajansı by admin

Sosyal medya ajansı, sosyal medyada sizi temsil eden ajanstır. Bu ajanslar için marka bilinirliğinizin arttırılmasından yeni ürün tanıtımlarına kadar birçok alanda, hem m&uu..

Devamını Oku
Hayal Gücünüzü Beslemenin Yolları
13/08/2018
Hayal Gücünüzü Beslemenin Yolları by admin

Kimi zaman işte, kimi zaman okulda, bazen de kişisel yaşantınızda yaratıcılığınızın ve hayal gücünüzün size açacağı kapılar olabilir. Bu fırsatları kaçırmamak i&cc..

Devamını Oku
Kalıpların Dışına Çıkarak Düşünmek
13/08/2018
Kalıpların Dışına Çıkarak Düşünmek by admin

“Kalıpların dışında düşünmek”, “alışılagelmişin dışında düşünmek” gibi alternatiflerle çevirdiğimiz bu tabirler yaratıcılık mı gerektiriyor? O zam..

Devamını Oku
En Etkili Video Reklam Metinleri Nasıl Olmalı?
13/08/2018
En Etkili Video Reklam Metinleri Nasıl Olmalı? by admin

Bildiğiniz gibi videolar, markaların sadece ürünlerini tanıtıp satmak amacıyla kullandığı bir yöntem değil. İşin içine duygu katıp izleyen insanlara ilham verildiğinde ancak, ..

Devamını Oku