Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Profesyonel Web Sitesi
13/08/2018
Profesyonel Web Sitesi by admin

Web sitesi çağın medyası olan Internet üzerin de yer alan size ait bir iletişim panosudur. Bilindiği üzere Internet, Radyo ve Televizyon gibi bir medya sayılmakta ve etkinliği a&cc..

Devamını Oku
Ülke Olarak Krizi Fırsata Çevirmek
12/08/2018
Ülke Olarak Krizi Fırsata Çevirmek by admin

Dünyada yaşanan ekonomik gerilim Türkiye’nin Amerika ile yaşadığı problemler ile iyice ayyuka çıktı.Durumlar acilen düzeltilemezse ülkemizi ekonomik açıdan s..

Devamını Oku
Krize Karşı Alınacak Tedbirler
12/08/2018
Krize Karşı Alınacak Tedbirler by admin

Dünyada global anlamda yaşanan ekonomi savaşları doruk noktasına ulaşırken bunlardan en büyük nasibini alan ülkelerden birisi şüphesiz Türkiye oldu. Rahip Brunson ve b..

Devamını Oku
Neden Logo Olmalı ?
11/08/2018
Neden Logo Olmalı ? by admin

Neden logo gereklidir? Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Bu bakımdan logo bir şirketin vizyonu açısından oldukça önem..

Devamını Oku
Sınır Tanımayan Fikirler
11/08/2018
Sınır Tanımayan Fikirler by admin

“Müthiş!” diyerek bizi etkisi altında toplayan “Ben bunu nasıl düşünemedim?” sorusunu uyandıran bu fikirler nasıl oluşturuluyor? Bunları hayata geçiren..

Devamını Oku
Grafik Tasarımın Önemi
10/08/2018
Grafik Tasarımın Önemi by admin

Grafik Tasarım Nedir? Zihninizde canlandırdığınız herhangi bir görseli, bir düşünceyi, yaşanan veya vurgulanmak istenen bir olayı 2 boyutlu veya 3 boyutlu olarak ortama d&o..

Devamını Oku
Google Amca
10/08/2018
Google Amca by admin

Google amcaya sorduğumuz komik sorulara bir göz atalım; 1)Nasıl araba kullanılır? Debriyaj, fren, gaz :) 2)Son 40 yılın ÖSS soruları..

Devamını Oku
Sizin Kurumsal Kimliğiniz İmajınızı Ne Kadar Temsil Ediyor?
09/08/2018
Sizin Kurumsal Kimliğiniz İmajınızı Ne Kadar Temsil Ediyor? by admin

Kurumsal Kimlik nedir? Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket..

Devamını Oku
Reklam Reklam Diye Nicesine Sarıldık
09/08/2018
Reklam Reklam Diye Nicesine Sarıldık by admin

“Reklamın iyisi kötüsü olmaz” Hep duyduğumuz bir söz. Peki ne kadar doğru. Sizce reklamın iyisi ya da kötüsü var mıdır? İyi reklam nedir? K&..

Devamını Oku
Sosyal Medya Paylaşımları Nasıl Olmalı?
09/08/2018
Sosyal Medya Paylaşımları Nasıl Olmalı? by admin

Sosyal medya firmanızın dijital dünyadaki diğer bir mağazası olarak da algılanabilir. Kullandığınız hesap artık marka yüzünüzü temsil etmektedir. İşletmeni..

Devamını Oku
Blog Yazmanın Kanunları
09/08/2018
Blog Yazmanın Kanunları by admin

Bir ajans için sadece etkin, işlevsel ve ilgi çekici bir web sayfasına değil aynı zamanda da bir ajans bloğuna sahip olmak özel bir ayrıcalıktır. Yazmanın etkin bir anlama ve anl..

Devamını Oku
Üniversite Tercihlerinde Yazılım Bölümü
09/08/2018
Üniversite Tercihlerinde Yazılım Bölümü by admin

Gelişen teknoloji, ilerleyen sanayi, otomasyon sistemleri vb. gelişmeler bilgi çağında bütün kuralların değişmesine neden oldu . Kurallar ve dünya hızla değişirken, birç..

Devamını Oku