AJANSIMIZIN GRAFİK TASARIM ODASI

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
AJANSIMIZIN GRAFİK TASARIM ODASI
06/08/2018

Merhaba arkadaşlar, bu benim ilk yazım, size bizim ajansın grafik odasından bahsedeceğim. Her sabah odaya geldiğim zaman Murat ağabeyin bilgisayarın başında çalışır vaziyette görüyorum. Murat abi deyip geçmeyelim yıllarını bu işe vermiştir, her durumda bir bildiği vardır. Daha bir kere bile geç kaldığını görmedim, sinirlenmese aslında pamuk gibi adam da pamuk dediğimi duymasın çok kızar :) Murat abinin samimiyeti, pratikliği ve her daim bize ağabeyliği olmazsa olmazdır. Tabi filtre kahvesini ve ağrı kesicisini unutmamak lazım. Haa bir de esprileri…:)

Hemen yan tarafımda sefa abi var. Abi iyi, hoş, çokta yetenekli ama o da hep uykusuz…:) Kahve içmeye alıştırdım şu günlerde ama falcılığı da çok karşı! Biz ne karşı olanlar gördük :) Sefa abinin en çok sevdiğim yanı yaşının olgunluğunu hayat tecrübelerine, görüp geçirdiklerini bize yansıtması ve hep yol gösterici olmasıdır. :) Ee tabi şunu da unutmayalım ajansımızın en yakışıklı erkeğidir. Şunu da eklemeden geçmeyelim; iyi kalbi her şeye bedeldir. :)

Ve Ahmet…:)

Günde 3 kere mutlaka tartışır haftanın da 3 gününü küs geçiririz. Ama sonunda barışırız o benim fotoğrafıma shop yapar bende insafa gelirsem ona kahve yaparım. :) severiz birbirimizi tabi onun fotoğrafçılık sevgisini gelin bir de bu ajans da görün…:)

Gelelim bize…

Ayrı başlık açmak istemedim çünkü biz bu ajansın creative takımıyız. Kim miyiz?

Merve ve Ayşegül… <3

Biz düşünürüz, buluruz, fikir sunarız… genelde erteleniriz, ama ısrar etmekten hiç bıkmayız. Biz Ted Ajans ailesinin yeni üyeleriyiz, ama hiç yabancılık çekmeyenlerdeniz. Beyazla siyah gibiyiz…:) İkimiz yetenekli, ikimiz de çok güzeliz. Biz Ted Ajans’ı çok sevdik, eminiz ki Ted Ajans’ta bizi seviyordur. Ee bence de sevmeli… :)

Odamıza gelirsek her ne kadar benim taşlarımın enerji yaydığına inanmasalar da mumlarımın rahatlatıcı etkisini hissedemediklerini iddia etseler de odamız çok neşeli ve çok huzurlu…

Kahve saatlerimizi de es geçmeyelim. Her gün belli bir saat kahve içer dertleşiriz. Biz Ted ajansın grafik tasarım odası olarak çok mutluyuz.

M. Ayşegül YARDIMCI<3