Dijital Dünyada Reklam

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Dijital Dünyada Reklam
14/09/2018


Reklamın en basit tanımı yapılan ürünü ya da hizmeti geniş kitlelere yaymak, beğendirmek, satın alım gücünü artırmak için çeşitli araçlarla yapılan her türlü tanıtım çabası. Zaten hepimiz reklamlar hakkında bir fikre sahibiz. 2 ve 6 yaş arasındaki çocukların televizyondaki reklam kuşaklarına ilgi göstermesi de reklamların yediden yetmişe hepimizin hayatında yer aldığına kanıttır. Bu yazımda size reklam türleri, reklamın size kazandırdıkları gibi konuları işleyeceğim. Bu konuları yazdığım bloklarımda oldu onların linkini de sizin için yazının sonuna ekleyeceğim. 
Bir reklam ajansında bir saat elektrikler kesilirse bütün işler o an kalır. Tasarımlar yapılamaz sosyal medya yönetilemez. Siteler kurulamaz. Çünkü devir teknoloji devri ve bizlerin en yakın dostu internet. Bazen yeni icat edilen aletlere, geliştirilen cihazlara bakıyorum hızlarına hayran kalıp ne oluyoruz diye kısa bir şaşkınlık yaşıyorum. Her şey tek tuş ... Dijital Dünyada markete gitmenize gerek yok market size geliyor. Tüm alışverişlere, finansal kontrollere, güvenlik ve pazar hareketliliğe elinizdeki cihazlardan çok kolay ulaşabilirsiniz. Tabi bu kadar aktif kullanılan bir platformda var olmak size çok şey kazandırır.
Advertorıal,  Insterstıtıal, Pageskın, Pop-up, Native, E posta, Rollover, Exspandable, Video reklamları dijital ortamda reklam verme türlerinden bazılarıdır. Sizde dijital dünyada reklam vererek hep aktif kalmayı başarabilirsiniz. Teknolojinin en büyük güç olduğunu kabul edersek dijital ortamda etkileşim markanız için sağlam bir kalkan görevi görür. Size tavsiyemiz iyi bir dijital ajansla birlikte en iyi stratejiyi belirleyip, bir an önce dijital platformda kendinizi göstermenizdir. İyi bir dijital ajans derken tabi ki de Ted Ajansı kastediyordum. Ajansımıza her zaman bekleriz.

Reklam Neden Gereklidir ? Yazımı okumadıysanız sizin için linkini bırakıyorum . https://www.tedajans.com/blog/reklam-neden-gereklidir-41