FİKİRLERİNİZİ YANSITAN GRAFİK TASARIM

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
FİKİRLERİNİZİ YANSITAN GRAFİK TASARIM
01.05.2021

Grafik tasarım,iletişim dünyasında önemli bir araçtır. Karşı tarafa iletmek istediğiniz fikirlerinizi ve düşüncelerinizi anlatmanıza yarayan görselinizi oluşturan bir fikir sanatıdır. Mesajınızı hedef kitleye estetik bir şekilde ulaştırır. Peki grafik tasarımın en önemli araçları nelerdir? Sizi temsil eden, düşüncenizi yansıtan, firmanızın ve ya markanızın ihtiyaçlarını karşılayan görsel tasarımların başında logo, kurumsal kimlik tasarımları, sosyal medya tasarımları gelmektedir. Ayrıca  şirket içi iletişimde kullanılan her türlü görsel, broşür, afiş, açık hava reklam tasarımları, web ara yüz tasarımları, ambalajlar sayabileceklerimizin başındadır.

Özellikle günümüzde büyük önem taşıyan grafik tasarım profesyonel eller tarafından yapılması gereken çok zengin bir iştir. Aksi halde sizi çok iyi temsil edeceğini düşündüğünüz fikirleriniz tam anlamıyla tasarlanamaz, renk uyumu ve estetik olmaz ise fiyaskoya dönüşebilir. Burada devreye yetenek ve görsel zeka girmektedir. Uzman ellerden çıkan bir tasarım veya logo ile saatlerce konuşmak yerine ilk görüşte hafızalara kazınabilirsiniz. Örneğin, dünyaca ünlü bir markanın logosunu gördüğümüz her yerde ayırt edebilmemiz bundan kaynaklıdır.

Özellikle sosyal medya mecralarında paylaşabilmek için hazır tasarımlar yapabileceğiniz şablonları olan programlarda kullanabilirsiniz. Fakat kopya iş yapmaktan öteye gidemezsiniz. Özgünlük, yetenek, estetik ve görsel zekanın bir araya gelmesiyle bir uzman tarafından edineceğiniz tasarım sizi daha çok mutlu edecektir. Sizde Ted Ajans ile çalışarak özgün ve sizi yansıtan grafik tasarımlara sahip olmak için hemen bizlerden teklif alabilirsiniz