Firmanızın Sesi Ted Ajans!

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Firmanızın Sesi Ted Ajans!
04/04/2019

Dünya nüfusunun %56’sı internet kullanmaktadır. Bu oranlar yıllar arasında artışlar yaşanarak farklılık göstermektedir. Günümüzde dünyanın  %45’i Türkiye’de nüfusun %68’i sosyal medya kullanmaktadır. Bu kadar aktif bir mecradan mahrum kalmak istemeyen firmalar ise sosyal medya reklamlarına başvurmaktadır. Sosyal medya reklamları firmanızı geliştirmek müşteri potansiyellerinize erişmenizi kolaylaştırmaktadır. Her hangi bir gönderi üzerinden sponsorlu reklam girmek büyük etkiler oluşturmaktadır fakat bu reklam organizasyonunu ve gönderinizi doğru seçmeniz gerekmektedir. Standart bir fotoğraf üzerinden müşterinin dikkatini çekmek çok zordur. Rakiplerinizin hamleleri tasarım destekli ise bu sizin hiçbir etki alamayacağınız anlamına gelebilir.

 Firmanızı tedaviye ihtiyaç duyan bir hasta gibi düşünelim. Kalp pili ile yaşayabilirsiniz ama siz bu pili almak istemiyorsunuz sadece ilaç kullanımı ile hayatınızı yavaşlatmaya ve bazı faaliyetlerden geri kalmaya mahkûm oluyorsunuz. Sosyal medya mecralarında grafik tasarımlar, videolar ya da farklı faaliyetlerden geri kalıp etkileşiminizi azaltmakta bunun gibidir.

Bu noktada firmanızı diğer rakiplerinizden ön plana çıkarmak ve müşterilerinizin dikkatini üzerinize çekmek için reklam danışmanlığı almanız gerekmektedir. Doğru slogan çalışmaları ve dikkat çekici tasarımlar ile sizde rakiplerinizden önde olmak için www.tedajans.com adresini ziyaret edebilirsiniz.