Niğde'de Ted Ajans

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Niğde'de Ted Ajans
19/09/2018


Ajans olarak Niğde’ de tutunmanız zor ama imkansız değil karşınızda zaten Ted Ajans gibi bir örnek de var. Niğde iç Anadolu bölgesinde  bulunan zamanında Hitit, Frig, Pers, Büyük İskender, Roma, Bizans, Selçuklu, Moğollar, Karamanoğullarına ve Osmanlı Devletine ev sahipliği yapmış 352.727 nüfuslu (2017 yılı sayımına göre) beş ilçeden oluşan plakası 51 olan şirin mi şirin bir şehirdir. Tamam iklimimiz serttir. Bitki örtümüzde hafiften kurak. Ama manastırlarımız, antik kentlerimiz, kültürel eserlerimiz görülmeye değerdir. Ekonomimiz tarıma dayalıdır.
 Metropol şehirlerden geri de olduğumuzu kabul ediyoruz ama yerinde de saymıyoruz. Belki biz ajansların iş imkanı kısıtlı ama şu da bir gerçek ki biz dijital ajanslarız konumun pek te önemi yok gibi. Daha büyük şehirlerde iş imkanı , gelişmişlik, marka çeşitliliği  çok fazla tabi buna paralel olarak ajans sayısı da fazla. Aslında görünmez bir denge her şeyi dengeliyor. Güzel Niğde’mize gelirsek bir elin parmağını geçmeyecek sayıda ajansa sahibiz. Bunun içinde rakip gördüklerimiz var mı?  Sanmıyorum. Sebebini söyle açıklayayım size. Niğde şehri ne ister, bir ajanstan ne bekler, nasıl tatmin edilebilir biz bunu çok iyi çözmüş durumdayız ve git gide daha da büyüyerek başka şehirleri de çözmeye  başladık farklı şehirlerde hizmetler veriyor Türkiye’ye hitap ediyoruz. Dünya’yı çözmek ise hedeflerimizden sadece biri. 
Bizim tasarımlarımızı görmeden, sizin için tasarladığımız Web Sitelerine bir göz atmadan, bizimle çalışan kurumların, markaların yükselişlerine şahit gelmeden en iyinin kim olduğuna karar vermeyin. Çünkü biz iddia ediyoruz. Ülkesinin bütün isteklerine yetmeye çalışan ve bu konuda en profesyonel şekilde çalışan bir ajansız . 
İşimiz sınırları aşmak ve en iyisinin biz olduğunu kanıtlamak.