Online Hizmet Veren Web Siteleri

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Online Hizmet Veren Web Siteleri
24.03.2020

Dijital dünyanın en faydalı mecralarından birisi olan online hizmet veren web sitelerinin önemi kriz dönemlerinde bir kez daha ortaya çıkmış bulunmaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber ofis ortamlarının yerini home Office sistemleri, toplantıların yerini uzaktan erişim programları , mağazaların yerini online alış veriş siteleri, eğitim kurumlarının yerini proaktif uzaktan eğitim hizmetleri almıştır. Hatta öyle ki; başta kamu kurumları olmak üzere özel sektörde iş başvuruları ve mülakat değerlendirmeleri çevrimiçi çalışan web siteleri üzerinden yapılıp, işe alım süreci yapılmaktadır. Bu saydığımız hizmetlere erişmek ise oldukça kolaylaşmıştır. İnternet bağlantınızın olması ve bir mobil cihaz işinizi görecektir.

Dünya genelinde pandemi yani geniş bir alanda yayılan ve etkisini gösteren salgın hastalığın varlığı ilan edilmesiyle beraber kurumlar, firmalar ve şirketler bir kriz ile karşı karşıya kalmışlardır. Alt yapısı hazır olan yani tedbirini daha önceden alan firmalar online sistem üzerinden işlerine ve eğitimlerine devam kararı alırken, hazırlığını bu yönde yapmayan kuruluş ve şirketler ekonomik bir kriz ile baş başa kaldılar.

Kullanılan web sitesi ve programlar firmaların piyasadaki yerlerini belirledi. Peki sizin firmanız bu krizin neresinde yer almaktadır? Rakiplerinizden geride kalmamak için online hizmet veren bir web sitesi ve uzaktan erişim sağlayan programlar size ilaç gibi gelecektir.