Ted Ajans Dijital Reklamlara Aylık Ne Kadar Bütçe

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Ted Ajans Dijital Reklamlara Aylık Ne Kadar Bütçe
06/08/2018

Genelde terzi kendi söküğünü dikemez diye bir tabir vardır ülkemizde, Biz ise önce kendi söküklerimizi dikerek daha kaliteli ve profesyonel hizmet vermek adına kadromuzu güçlendirirken, bütün Türkiye’ye hizmet verecek şekilde kendimizi dizayn ettik.

  Tabi bütün Türkiye’ye hizmet verebilmek için önce o şehirlerdeki müşterilere ulaşmak ve ardından doğru ve etkili şekilde reklam yaparak müşterinin sizi aramasını sağlamak gerekiyor. Doğru ve etkili  şekilde ulaşmak tabi ki bizim işimiz bu işte profesyoneliz ancak bu işin bütçesinin ayarlanması yapılacak etkili reklamdan daha önemli.

Hiç şüphesiz dijital çağın başlaması ile insanlara ulaşmak ve etkili şekilde reklam yapmak çok daha kolaylaştı. Bunu kazanca çevirmenin yolu ise tabi ki doğru ajansla çalışmak ve doğru yatırımı(doğru bütçeyi) belirlemekten geçiyor.

Biz Ted Ajans A.ş olarak günlük Türkiye’de 7 şehirde yayımlanan Google Adwords Reklamları için 300 TL bütçe ile reklam yapıyoruz. Reklamlarımızı 3 Kategori altında topladık ve tıklama başına 1 ila 3 Tl arasında Google’a ödeme yapıyoruz.

Facebook ve İnstagram reklamlarımız içinse durum biraz değişkenlik göstermekte ancak günlük en az 7 Farklı şehirde yaptığımız reklamlarımız için 200 TL bütçe ayırıyoruz.

Firma sahipleri için bu bütçeler çok abartılı ve büyük gelebilir ancak karşılığını aldığınız her yatırım akıllı yatırımdır.

Sizde yatırımlarınızın karşılığını en etkili şekilde almak için hemen buraya tıklayın