Ted Ajans’ın Yeni Hizmeti Gizli Müşteri

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Ted Ajans’ın Yeni Hizmeti Gizli Müşteri
09/11/2018

Günümüzde birçok işletmenin kullandığı bu yöntem, iyi bir pazarlama aracıdır. Müşteri İlişkiler Yönetimi (MİY) kapsamında ortaya çıkan bu teknik müşteri memnuniyeti, müşteri ile olan ilişkilerde, müşterinin yaşam kalitesi ve müşteriyi tatmin etme noktasında iyi sonuçlar verdiği gibi misafirlerin, işletmelerin sunduğu ürün ve hizmeti nasıl algıladığı, geri dönütleri ve bunların nasıl yönetileceği hakkında ipucular sunar.

Gizli müşteri olayı Dünya’da performans ölçmede en etkili yöntemlerden biridir. Amaç satış yapılan ürün veya hizmeti inceleyerek insanlara duygu ve düşüncelerini gözlem yoluyla aktarmaktır. Girilen işletmelerde karşılamadan, ürün kalitesine, ilgiye, temizliğe, müşteriye karşı tutumdan, insan ilişkilerine kadar hemen her durumu değerlendirir. Gizli müşteri( gölge müşteri) işletmeler tarafından tanınmayan, yabancı bir yüz olmalıdır. Çeşitli sektörlerde farklı gözlemler yapılır ve etkin sonuçlar elde edilir.

Ted Ajans olarak bünyemizde bulundurduğumuz bu hizmet ile birçok firmaya hizmet veriyoruz. Baştan aşağı gözlemcilikle donanmış gizli müşterimiz, iyi bir izlem yeteneğine sahip, rol yapma yeteneği olan, soğukkanlı, dürüst ve güvenilir, objektif, dikkatli ve detaycı, hafızasının kuvvetli oluşu gibi gizli müşteride bulunması gereken bütün özellikleri barındırıyor. Gizli müşteri ile; ihtiyaçlarınız ve hedef kitleniz belirlenir, kontrol edilmesi gereken kriterler ortaya çıkartılır ve revize edilmesi gereken noktalar tespit edilir. Bu hizmet ile işletmenizin güçlü ve zayıf yönleri belirlenir ve müşteri gözünden bakılarak değerlendirme yapılır. Sizde işletmenizin müşteri gözündeki durumunu merak ediyorsanız, bu hizmetten yararlanıp eksi yönlerinizi saptamak istiyorsanız Ted Ajansın bu hizmetinden yararlanmanızı tavsiye ederiz sizin için buraya iletişim adreslerimizi bırakıyorum.

İrtibat Numaralarımız:  +90 (506) 096 0 833                                                     +90 (388) 213 0 833                                                         +90 (555) 020 51 51

E-posta Adresimiz :     info(@)tedajans.com                                                                                 Web Sitemiz: https://www.tedajans.com/