whatsapp

Kurumsal Kimlik

Blog Image

Markanız kullanıcı deneyimlerinde beklediğiniz etkiyi yaratıyor mu? Kimliğiniz ürün ya da hizmetinizi kullanıcılara doğrudan yansıtıyor mu? Benzer soruların cevapları markanızın kurumsal kimliğini oluşturuyor. Kurumsal kimlik tasarımınızla, markanızın etkisini kalıcı kılmak için gereken bütün çalışmaları yeni nesil trendleri takip eden, kreatif fikirleri ile çılgın ekibimizle gerçekleştirip, sizlere sunuyoruz.

Alınan bilgilerden faydalanılarak şirketin kişiliği oluşturulur ve sonraki sürecin tasarımı bu kişilik üstünden gerçekleştirilir. Hazırlanan logo tasarımına uygun kurumsal kimlik oturtulur. Logo ve kurumsal kimlik, yapılan toplantıların ardından oluşturulmuş firma kişiliğine uygun ve tutarlı bir şekilde oluşturulur.

Firmaların genel ihtiyacı olan birçok ürünün kurumsal kimlik yapısına uygun olarak tasarlanmasını ve basılmasını sağlıyoruz. Kartvizit, zarf, kaşe, cepli dosya, antetli kağıt, broşür, araç giydirme gibi birçok gereksinimi tek elden sağlayarak firmanın iş yükünü azaltıyoruz.