Tıkla Ara

Ted Ajans tan Sokak Hayvanlarına Mama ve Su Yardımı

21/09/2018

Ted Ajans Sokakta, Ted Ajans, Sosyal Sorumluluk Projesi, Sokak Hayvanları

Daha önceki yazılarımızda da bahsetmiştik ki Ted Ajans ailesi olarak sosyal sorumluluk projesi altında diğer insanlara öncülük etmek için “Ted Ajans Sokakta” adlı projemizi faaliyete geçirmek için kolları sıvadık.

Ve ilk adımımızı sokak hayvanlarına mama ve su yardımı yaparak başladık. Hepimiz biliyoruz ki sahibi olmayan ya da sahibi tarafından terk edilmiş hayvanlarımız sokaklarda çok fazla… onların mamaya, suya ve sevgiye ihtiyacı var.  Bizde bunu başarabilmek için sokağa çıktık ve onların olabileceği her alana hem mama hem de su koyduk, karşılaştığımız minik arkadaşlarımızda oldu ee biraz da onları okşayarak sevgimizi hissettirmeye çalıştık.

Çünkü onların belki açlıktan ya da susuzluktan daha çok her insan gibi sevgiye ihtiyaçları var. Bizim de amacımız hem onlar bunu hissettirmek hem de diğer vatandaşlarımıza öncülük etmek. Bunu başarabilmek için çıktık bu yola ve biz ekip arkadaşlarımızla çok eğlenerek düzenledik bu projeyi…

Bunu sizde yapabilirsiniz, onlara yardım etmek, birazcık başını okşamak hiç zor değil… hem soğuk havalarda hem de sıcak havalarda duyarlı olalım ve bir kap mama ve suyu eksik etmeyelim lütfen…

Duyarlı olan her vatandaşımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca daha bir sürü çok güzel projelerimiz var hepsini gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Sizlerde projelerinizi Ted Ajans Sokakta etiketiyle bizimle paylaşabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın…