info@tedajans.com
2014 'den Günümüze

Ted Ajans

Grafik tasarım, sosyal medya ve dijital pazarlama ajansı

Daima yenilikçi...

Fark yaratmayı seven işinde profesyonel ekip

Dijitalde gülen yüzlerden biri olan Ted Ajans’la tanışmaya hazır mısınız? Ajansımız, teknolojiyi yakından takip ederek, güncel yazılım dillerini kullanıp ve bunu tasarım araçlarıyla birleştirerek ortaya sizi memnun edecek projeler çıkartmaktadır.

Teklif talebi İletişime geç

Ted innovation Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan profesyonel bir ekip tarafından 2014 yılında kurulmuştur.Yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve hizmet verdiği binlerce şirketin ardından 2019 Yılında Globelleşme adımları çerçevesinde Amerika, Almanya ve İngiltere ile işbirliklerini geliştirerek ofis açma çalışmalarına başlamış ve global ajanslar arasında yerini almak için uğraş vermektedir.2020 Yılında Başarılı Reklam Ajansı Ödülü alan firmamız Hayal gücü, bilgi ve etkin iletişim gücünün hakim olduğu Ted innovation müşterilerine en kaliteli hizmet vermek için sürekli kendini geliştirmekte ve büyümektedir.

Stratejik ve yaratıcı çözümler

Reklam sektörüne her anlamda hitap eden çeşitli hizmetler sunan Ted Ajans stratejik ve yaratıcı çözümleri hayata geçirmektedir. Bu Doğrultuda Yazılımsan adında Bir Yazılım Markası, Ted Outdoor Adında bir Açıkhava Reklam Markası ve Jetilan Adında bir E-ticaret Yönetim Markası oluşturarak elde ettiği tecrübelerini çeşitlendirmiş 360 derece tam hizmet reklam ajansı olarak en çok çeşitte hizmeti bünyesinde barındırabilen sayılı ajanslar arasında yerini almıştır. Ted Medya markası yatırımlarını pandemi sebebiyle pandemi sonrasına ertelemiş olsa da İleriki dönemlerde yapım şirketi ve infuluencer marketing konusunda da ciddi yatırımlar yapmayı planlamaktadır.

0+

Yaratıcı ekip üyesi

0+

Kurumsal referans

Profesyonel hamlelerde bulunmak markalar için büyük önem taşımaktadır. En iyisi olana kadar sıkılmadan yorulmadan devam etmek Ted Ajans prensipleri arasında önceliğe sahiptir.Personel kadrosu ve son sistem teknoloji ağı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
Fikirlerinizi Özgür Bırakmanıza yardımcı oluyoruz.

Her daim sürekliliği bulunan bu alanda ihtiyaçlarınızı doğru şekilde yansıtmak çok önemlidir. Sizi ya da markanızın kimliğini yansıtacak olan bu tasarımları bir mücevher gibi işleyerek sizlere sunuyoruz. Yaptığımız işlerde markanızın istediğiniz hedef kitleye ulaşmasını da vaat ediyoruz.

Biliyoruz ki gelecek gerçekten iyi fikirlerin ellerinde! Bu yüzden üretiyor tasarlıyor ve harikalar ortaya çıkarıyoruz ve çıkarmaya devam edeceğiz!

Özellikle dijitalleşen toplumda, internet üzerinden yapılmaya başlanan reklamcılık işleri tanınma açısından etkin alanlar haline gelmiştir. Geleneksel medyadan Dijital medyaya geçerken Kendinizi asla yalnız hissetmeyin diye sizin için buradayız!

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

Markanızın reklamını en iyi şekilde yapıp güncel kalmanızı sağlayarak sektördeki temellerinizi güçlendiriyoruz.
Sonra sizlerle projenin süresini, hedeflerini ve nasıl bir yol izleneceğimizi konuşarak iş birliği içine girmiş bulunuyoruz.
İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak projeyi hayata geçirmek için önce tasarımı sizden dinliyoruz ve fikir üretiyoruz.
Projeyi hayata geçirmeden önce alanında uzman ekibimizle projenin boşluklarını doldurup bir yol haritası çiziyoruz.

Hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra yola çıkmaya hazırız!

Profesyonel ekibimiz sizin belirttiğiniz tasarımı hayal gücü ve tecrübeleriyle birleştirip aynı tasarımı farklı bir perspektif ile size sunarak kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu tasarımı yaparken sizinle olan iletişimimizi aktif bir şekilde sürdürüyoruz.

Böylece iş birliği içinde ilerlemeye devam edip olası vakit kayıplarının da önüne geçiyoruz. Sihirli dokunuşu da yaptıktan sonra markanızı sahneye çıkmaya hazır olarak sizin beğeninize sunuyoruz. Bu yöntemi ve çalışma prensibini çok seven mutlu müşterilerimizden aldığımız güvenle sizin de çok seveceğinize inanıyoruz!

Reklamda Nirvana! 

Reklamın dijital dünyanın olmazsa olmaz unsuru olduğunu bilenlerin kazandığına defalarca şahit olduk. Biz Ted Ajans olarak herkesin kazanmasını ve herkesin kendi Nirvana’sını bulmasını istiyoruz.

Varlığımız ve tüm çalışmalarımız bu minvalde şekilleniyor! İdare edenin değil en iyisinin peşinde olmak dinamizm ve kalıcı etkinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Böylece tam da istediğimiz gibi ‘etki’ bırakıyoruz.

Daha fazla fikir vermesi ve daha yakından bizi tanımanız için bir liste yaparsak;

  • Ted Ajans olarak reklam sektörüne her anlamda hitap eden farklı hizmetler sunmaktayız.
  • Markanızın tasarımlarını yapıp reklam alanında genişlemenizi sağlarken Tedout açık hava reklam olarak da bu markayı herkesin görebileceği şekilde sokaklara taşımanıza yardımcı oluyoruz.
  • İşletme sahibiyseniz Yazılımsan olarak sizi e-ticaret sitesi sahibi yapıyoruz.
  • Dijitaldeki en güvenilir adresiniz olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz.
  • Dijitalleşen bu dünyada yeni trendleri sizin için inceliyor, gelişmeleri yakından takip edip, tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.
  • Markanızın kültürünü ve temas ettiği kültürel yapıyı sentezleyerek sizin için en iyi reklam fikrini ortaya çıkartıyoruz.
  • Bu sayede yaratıcılığımızı işlere en doğru şekilde entegre edip özveriyle çalışıyoruz.
  • Sektörde rakibiniz olduğunu unutmuyoruz. Profesyonel hamleler yaparak rakibinizden bir adım önde olmanız için hedefinize en hızlı ve etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Marka tasarım konusundaki kreatif çizgimizi yazılım ile birleştirerek tüm projelerimizde aynı titizliği yakalıyoruz.

Çünkü bizim için önemli şey sadece işi yapmak değil en iyi işi yapıp müşteri memnuniyetini sağlamak! TED Ajans olarak tüm müşterilerimizle teslim odaklı değil uzun vadeli iş odaklı çalışmayı amaçlamaktayız. Bu noktada en büyük referansımız müşterilerimiz!

Fikirlerin rahatça değerlendirildiği ortamlarda harika işlerin çıkabildiğini biliyoruz. Bu yüzden Ted Ajans özgürlükçü düşünceden ilham alarak çalışıyor!

Sizlerden de bu noktada isteğimiz, markanız için en iyisini hayal etmeniz ve bizlere aktarmanız. Fikirlerinizi özgür bırakın ki hayallerinizi gerçekleştirelim.

Tarihimiz

Ted Ajans olarak uzun yıllardır reklamcılık ve dijital sektöründe hizmet vermekteyiz.

Her yeni gün reklam alanlarında ortaya çıkan yenilikleri teknolojinin yardımıyla harmanlayıp işlerimizde maksimum etkiyi sağlamaktayız.

Mükemmel bir tasarım ancak resme doğru perspektiften bakıldığında ortaya çıkar.

Bizde hayal gücümüzün sınırlarını en uç noktasına kadar zorlayıp sizler için en doğru fikirleri ortaya çıkartıyoruz.

Reklamın tarihçesini ana dil seviyesinde biliyor ve dinamiklerini de irdeliyoruz. Bu yüzden tam +10 yıldır en iyi reklam ajansı olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz!

Misyonumuz

Reklam dünyasının gelişen yüzünü yerli ve yabancı firmalarla tanıştırmaya devam ediyoruz. Yaptığımız işlerin hepsinde istikrardan yanayız.

Amacımız, doğru bir planlamayla, doğru işleri, doğru zamanda doğru kişilerle buluşturup markanızı herkese ulaştırmaktır.

Her yeni iş merak ve heyecanla bizi farklı yolcuklara çıkartmaktadır.

Dijital dünyanın bize açtığı bu renkli kapılardan geçerken kalitemizi koruyup kendimize özgü stratejimizle birleştirip sizinle buluşturuyoruz.

Vizyonumuz

Güçlü bir çalışma ruhuna sahip olan profesyonel ekibimizle Türkiye’nin her ilinde faaliyet göstermekteyiz.

Edindiğimiz tecrübeler ile yurtiçi ve yurtdışında çalışmayı hedeflemekteyiz. Bunun için ilk adımı ise Almanya’da atmış bulunmaktayız.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz bütün projelerin hayata geçmesinden gurur duyuyoruz. Çünkü sizin memnuniyetinizi yaptığımız her işte ön planda tutmaktayız.

Çalışmalarımıza, mükemmeliyeti yakalayıp en iyisine ulaşana kadar ara vermeden devam edeceğiz.

Reklamın iyisi nasıl olur sorununun yanıtını tüm dünyaya Ted Ajans   imzası ile taşımayı hedefliyoruz.