info@tedajans.com

Kurumsal SEO Ajansı ile çalışın.
Web sitenizi uzakta aramayın.

Markanızı aramalarda daha üst sıralara çıkaracak Dijital Pazarlama stratejileri geliştiriyoruz. SEO hizmetlerimizle Google’da her zaman zirvede kalın!

Seo Ajansı Hizmeti İçin Doğru Adres; Ted Ajans

Ted Ajans, sizlere aradığınız başarıyı sunacak olan seo ajansı hizmeti sağlamaktadır. Uzman ekip ve yeniliklere daima açık çalışma sistemimiz ile her adımda web sitenizin gelişmesini mümkün hale getiriyoruz. Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte internet kullanımı da oldukça artmıştır. Bu artış sonucunda arama motorunda aranılan kelimelerin üst sıralarda olması önem kazandı.

Doğru planlama
Tüm analizler yapılarak doğru bir planlamayla başlıyoruz.
Doğru strateji
En gelişmiş stratejileri belirliyor ve sitenize uyguluyoruz.
Mükemmel sonuç
Sitenizin hakettiği mükemmel sonuca ulaşana kadar durmuyoruz.

İster kurumsal işletmelerde isterse bireysel kullanımlarda olsun pek çok kişi tarafından ön planda tutulan bir konudur. Web sitesi arama motorunda üst sıralarda olmak hedeflenmektedir.

Arama motorunda üst sırada yer almak ise daha fazla kişiye ulaşılmasına yardımcı olacaktır. Bu işlem için ise seo ajansı, bireysel ya da kurumsal boyutta destek sağlamaktadır. Neden Profesyonel Seo Ajansı İle Çalışmalısınız?

SEO, Search Engine Optimization adının kısaltması olup Arama Motoru Optimizasyonu şeklinde çevrilmektedir. Kısaca açıklamak gerekirse bir web sitesi hakkında arama motorları adına yapılan bütün iyileştirme çalışmalarıdır.

Genellikle bilgi ve ürün araması yapmak için kullanılan arama motorları, SEO özelliği sayesinde web sitelerinin en büyük ziyaretçi ve müşteri kaynaklarıdır. Bilgi peşinde olan insanların daha çok ilk çıkan platformları ziyaret etmeleriyle zaman içerisinde bu sektör oluşmuştur.

SEO’da amaç, ilgili anahtar kelimelerle aramalarda daha üst sıralarda yer almak ve arama trafiğinde en yüksek ziyaretçi sayısını ulaşmaktır. Web sitelerini tüm yönleri ile arama motorlarına uyumlu hale getirmeyi sağlar. Ziyaret eden kişilerinse daha kolay ve daha hızlı ulaşabilecekleri web platformu oluşturmayı hedefler.

En önemli yararı ise web sitelerinin daha anlaşılır ve kolay kullanımlı olmasıdır. Dolayısıyla profesyonel bir seo firması ile çalışmak sizi sektörünüzde yükseltir. Ted Innovation olarak sahip olduğumuz tüm yetkin çalışmalarımız ile sizlere kapsamlı seo ajansı hizmetleri sunmaktayız.

SEO Ajansı Size Ne Tür Hizmetler Sunar?

Web sitesi sahipleri, sitesinin daha fazla organik ziyaretçi alabilmek için ilk sayfada yer almak ister. Bu da kişileri rakiplerinin bir adım önünde olmasını sağlar. İşte, tam da bu noktada SEO danışmanlık hizmeti sizlere yardımcı olur.

SEO danışmanı, arama motorlarında bir içeriğin üst sıralarda bulunmasını sağlayacak yazı ve içerik tekniklerini kullanan kişilere denir. Web sitesi için yapılan tüm iyileştirici uygulamalar seo hizmeti kapsamındadır.

Arama motoru optimizasyonunda uzmanlaşmış kişidir. Firmanızın internetteki online prestijini daha etkin yönetmeyi amaçlar. Sitenizdeki tüm eksik analizini, hatalarınızı ve yapılması gerekenleri sektöre ve size göre özel olarak sunan bir hizmettir ve hizmete de SEO hizmeti denir.

Son yıllarda birçok şirket, e-ticaret firması, blog ve web site sahibi bu SEO danışmanlık hizmetinden yararlanmaktadır. Eğer bir ürün veya hizmet pazarlaması içerisindeyseniz SEO sizler için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Aynı zamanda şirketinizin tanınırlığını da bu şekilde artırabilirsiniz.

Ted Innovation bünyesinde sizlere hizmet veren tecrübeli seo danışmanlarımız, seo ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılar. Gerekli analizler ve çalışmalar, sistemli şekilde gerçekleştirilir. Siz de kapsamlı bir seo hizmeti ile web sitenizi güncellemek ve yenilemek için en kısa zamanda tedajans.com adresini ziyaret etmelisiniz.

Doğru Seo Ajansı Sizi Daima Üst Sıralarda Tutar!

SEO hizmeti bir web platformu için büyük önem taşıyan bir etkendir. Şirketi ve siteyi üst sıralara taşıyabileceği gibi geri alınması zor hatalar da yapabilirler. Dolayısıyla danışman seçimi de bu işi yerine getirmek de kolay bir iş değildir.

SEO ajansı hizmetlerinden faydalanmaya karar verdiğinizde ilk olarak bu konuda güvenilir bir SEO ajansını tercih etmelisiniz. Bu noktada Ted Ajans olarak sektördeki öncü konumumuzla sizlere en profesyonel hizmeti sunuyoruz. Verdiğimiz seo hizmeti sürecinde tüm aşamalardan aktif şekilde haberdar edilerek, çalışmaların web sitenize kazandırdıklarını adım adım takip edebilirsiniz.

Peki, SEO ajansı sorumlulukları nelerdir? İşte sizler için sunduğumuz hizmet basamakları:

 • En önemli görevlerinden biri kaliteli ve özgün içerikler üretebilmesidir.
 • İçeriği geliştirebilmesi gerekir.
 • Seo ajansı web platformlarının iyileştirilmesi gibi konularda öneride bulunmalıdır.
 • Anahtar kelimeleri belirlemeli ve doğru şekilde kullanmalıdır.
 • Sitenin içeriği doğrultusunda çalışmasını sürdürmesi gerekir.
 • Düzenli reklam kampanyaları oluşturabilmelidir.
 • Müşterinin hedeflerini ve pazarlama stratejisini analiz etmesi gerekir.
 • Yol haritası belirleme ve raporlama aşamaları gerçekleştirilmelidir.
 • Rakiplerin SEO çalışmaları araştırılmalı ve değerlendirmesi yapılmalıdır.
 • Web analitik araçlarını kullanarak istatistikleri yönetmesi gerekir.

Kurumsal Seo Hizmetleri

 1. Teknik SEO Optimizasyonlar

Seo ajansı aynı zamanda çeşitleri işlemleri bir arada yürütmektedir. SEO hizmetine, ilk olarak platformun mevcut durumu incelenerek ve tüm yapı analiz edilerek başlanılır.

Temelde arama motorlarında ürün ve hizmetlerinizle alakalı sayfaların sıralamalarına yönelik değerlendirme yapılır. Böylece kullanılacak teknik SEO maddeleri için yol haritası çıkarılır. Tarafımızca yapılan tüm analizler site içi SEO ile birlikte site dışı SEO hizmeti kapsamında hazırlamaktadır.

Site içi SEO çalışmaları, SEO danışmanlarının öncelikli görev tanımları içerisinde bulunur. Web platformlarındaki içerikleri düzenlemek ve arama motorlarına uyumlu hale getirmek için gereklidir. Sitenin kurulumundaki alt yapı sisteminden, sayfalarda bulunan metin, görsel ve eklentilere kadar birçok farklı unsuru göz önünde bulundurur.

Analizin sonucunda sitenin arama motorları açısından değeri ölçülür. Böylece site haritası oluşturulmuş olur. Anahtar kelime araştırması yapılır. İçeriklerin SEO uyumlulukları tekrar incelenir. Tüm bunlar, sitenize uygulanacak SEO çalışmasını belirler.

Bunların yanı sıra SEO ajansı olarak sizlere hizmet veren ekibimizin sorumlu olduğu alanlar:

 • Sayfadaki başlık etiketleri (H1. H2, H3 vs.)
 • Meta açıklamalarının düzenlenmesi
 • Kaliteli içerik üretimi ve kontrolü
 • Anahtar kelime yoğunluğunun kontrolü/belirlenmesi
 • Site hızının kontrolü ve artırılması için çalışmalar yapılması
 • Google algoritma güncellemelerinin takibi/ yeni algoritmalara uygun çalışmalar
 1. İçerik Optimizasyonu

Web platformunda gerçekleştirilecek site içi SEO çalışmalarının planlanmasında kullanılan profesyonel araçların tamamı içerik optimizasyonu araçları olarak tanımlanmaktadır. Bir internet sitesinin ana sayfası dâhil tüm sayfalarında bulunan içeriklerin, kullanıcı deneyimini artıracak şekilde düzenlenmesidir. Az önce adı geçen araçlar farklılıklara sahiptir. Bunlar; site içerikleri hakkında konu metinleri, anahtar kelime önerileri, bölgesel arama analizleri, metinlerin analizi gibi sıralanabilir.

Seo hizmeti bu noktalar göz önüne alındığında tüm web siteleri için bir zorunluluktur. İşinizi şansa bırakmadan Ted Innovation ile ayrıcalıklı seo hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İçerik optimizasyonu çalışmalarının tümü; daha doğru SEO içerik oluşturulmasını, daha sağlam sonuçlar elde edilmesini, etkileşimleri artırmayı sağlar. Hedef kitle odaklı içerikler oluşturur. İçerik optimizasyonu SEO’nun en mühim elemanlarındandır.

Bunun sebebi ise SEO’da içeriğin yadsınamaz bir önemi bulunur. Elbette ki içeriklerin SEO konusunda uzman metin yazarları tarafından oluşturulması dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Teknik maddeler doğrultusunda hazırlanmalıdır.

Doğru zamanda doğru platformlarda paylaşılması gerekir. Bu alanda kontrolü sağlayan kişi ise seo danışmanı olarak ön plana çıkar. Seo ajansı olarak sizlere bu noktada yüksek kalite standartları sunmaktayız.

Siz de site içi ve site dışı seo hizmetlerinden kaliteli şekilde yararlanmak ve web sitenize hak ettiği bakımı sağlamak için bizimle iletişime geçin. Ted Ajans olarak bu süreçte sitenizin adım adım nasıl güncel ve popüler hale geldiğine tanıklık edeceksiniz.

 1. Off Page SEO Çalışmaları (Dış SEO)

İlk maddede bahsedilen teknik SEO maddeleri arasında yer alan site dışı SEO çalışmaları yine aynı özenle profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Gerekli analizler yapıldıktan sonra web sitesine kaynaklık edebilecek bambaşka, güçlü ve kaliteli bağlantılar gereksinim duyulur. Birincil etki tanıtım çalışmaları olarak da bahsedilebilir.

Seo hizmeti ne kadar kaliteli olursa web sitenizden o seviyede verim alabilirsiniz.

Site dışı SEO çalışmaları sırasında web sitelerine referanslar satın alınabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Satın alımı gerçekleştirilecek site iyi analiz edilmelidir.

Direkt işinizle ve alanınızla ilgili olması tercih edilmelidir. Yapılması gereken tüm çalışmalar SEO standartları dışına çıkmamalıdır. Tekrara düşen sayfalarla ya da anlam bozukluğu oluşturan metinlerle yapılmamalıdır.

Burada asıl olan şey şudur: SEO danışmanı web sitesi haricinde de trafik sağlayacak ve sitenin değerini/performansını artıracak SEO çalışmaları yapmaktadır.

Dış seo çalışmaları için Ted Ajans bünyesinde verdiğimiz hizmetler:

 • Dışarıdan link alımı
 • Sosyal medya aracılığıyla yönlendirme trafiği sağlamak
 • Strateji ve anahtar kelimelerin bulunması (Sosyal ağların arama motorları üzerinde etkileşimi sağlayacak.)
 • Video içerikler için anahtar kelime analizi, SEO stratejilerini geliştirmek
 • İçerik pazarlama çalışmaları ve dijital yayınlar üzerinde çeşitli geliştirmeler
 • Düzenli rapor hazırlamak

Neden Bizden Seo Hizmeti Almalısınız?

Ted Innovation adıyla sektöre girdiğimiz günden bu yanan en çok tercih edilen seo ajansı olarak kalite standartlarımızı daima en yukarıda tuttuk. Seo danışmanı uzmanlık kazanmak için temelde dört yeteneğe ihtiyaç duyulur. Bunlar; teknik hâkimiyet, analitik gözlem, yaratıcılık ve takım oyuncusu olmak/iyi iletişim becerisi olarak sıralanabilir.

Bu bağlamda ajansımız bünyesinde hizmet sunan tüm ekibimiz uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Amacımız daima sizin istediklerinizi en doğru şekilde karşılamak ve sitenizin verimini arttırmaktır.

Teknik hâkimiyet web sitelerinin yapılışını, teknolojinin ve kodlamanın mantığını, arama motorlarının web sitelerini tarayışını anlamayı sağlar. Diğer adımlarda da teknik hâkimiyete ihtiyaç duyulur.

Analitik gözlem kişiden kişiye değişiklik gösterir. Burada web sitelerinde bulunan fonksiyonların doğurduğu sonuçları, stratejik değişikliklerin ve çevresel etkilerin desteğini, yapılan işin verdiği sonuçları anlamayı sağlar.

SEO danışmanı olabilmek için yaratıcılık çok kapsamlı incelenmesi gereken bir yetenektir. Görsel yaratıcılık ve matematiksel yaratıcılığa sahip olma fikridir. Herkesinki birbirinden farklı olabilir. Takım oyuncusu olmak/iyi iletişim becerisi ise işi her koşulda doğru yürütebilmeyi kapsar.

Gerekirse bir ekiple birlikte yapılması gereken işler olabilir. Nabza göre şerbet verilmeli, kibirli olunmamalı ve empati yeteneğiniz gelişmiş olmalıdır. Aynı zamanda ikna etme gücünüz de sağlam olmalı.

Yine bu yeteneklerin yanında bazı karakteristik özelliklerinizin de bulunması gerekir. Bunlar iki özellik etrafında şekillenir:

İlki: Planlayan, strateji ortaya koyan, çözümler üreten, yenilik peşinde koşan bir profesyonel.

İkincisi: Kullanıcının gözünden durumu değerlendirebilen, basit davranışların altındaki eğilimleri analiz edebilen bir kullanıcı.

Seo Fiyatları Nelerdir?

Seo danışmanı ücreti ise en çok merak edilen konular arasındadır. Ted Ajans seo danışmanlığı ücreti, sitenizin ihtiyacına hangi bakımların yapılması gerektiğine bağlı olarak değişim gösterir. Sonuç olarak her sitenin ihtiyaç alanları birbirinden farklılık gösterir. Bu kapsamda ilk etapta yaptığımız analizler doğrultusunda siteniz için gerekli çalışmalar tespit edilir. Seo içi ve seo dışı çalışmalarına yön verilir.

Doğru Seo Ajansı Seçimi Size Daima Kazanç Sağlar!

Profesyonel seo ajansı olarak firmanız ve web siteniz için en doğru hizmetten yararlanmak, doğru ve profesyonel Seo hizmeti almak için, Ted Innovation sizlere kapsamlı bir hizmet alanı sunuyor. Web sitenizin en kaliteli işlemler ile güncel ve yenilikçi bir görünüme sahip olması için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Yapılan tüm çalışmalarımız öncesinde ilk olarak web sitenin hangi ihtiyaçlarının giderilmesi gerektiğini tespit ediyoruz. İşte bu yüzden siz de web sitenizde yenilikçi ve güncel değişimler yapmak için bizi tercih etmelisiniz.

Ted Ajans olarak web sitenizin güncelliğini korurken aynı zamanda kendinizi yenilemenizi sağlıyoruz. Bu süreçte tüm adımlar analizler ve değerlendirmeler sonucunda yürütülmektedir.

Web sitenizin ihtiyaçlarını iyi biliyor ve bu kapsamda doğru stratejiler ile sitenizin ön sıralara yükselmesini sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

SEO çalışması hakkında daha detaylı bilgi için +90 (553) 467 0 833 bizi arayabilir veya Ted Innovation adres bilgilerimize ulaşarak bizi ziyaret edebilirsiniz.