info@tedajans.com
Maceraya hazır mısın?

Açıkhava bir mecra değil maceradır

Markanızın bilinirliğini artırmak, akıllarda kalıcılığını sağlamak ve ilgi çekmek için sokaklarda yer alabilirsiniz. Sizin için Türkiye geneli Açıkhava reklam planlaması yapabiliriz.

İletişime geçin

Pole Banner

Pole Banner günümüzde reklam çok önemli bir yere sahiptir. Reklam marka bilinirliğini ve marka prestijini yükselten bir değerdir. Firmaların, kurumların, iş yerlerinin aynı zamanda sinema filmleri ve dizilerin reklamları elektrik direklerine asılır. Her açıdan çift taraflı olarak asılan reklam ürünlerine pole banner denir. Pole banner elektrik direklerine asılan reklamları hızlıca asansör aparat yardımı ile değiştirme özelliğine sahiptir. Birçok reklamı farklı günlerde hızlıca değişim yaparak kullanabilirsiniz. Özellikle yeni açılan hastaneler ve sağlık merkezleri öncelikle açıldığını sonrasında doktorlarını ve hizmetlerini yayınlamaya başlar. Sinema ve dizi sektöründe pole banner çok yoğun kullanılan bir reklam ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Yeni filmin tanıtımı kısa veya uzun süreli olarak pole banner reklamıyla sağlanıyor.

Pole Banner Fiyatları

Baskı kalitesi ve işçilik başta olmak üzere tüm aşamalar profesyonel adımlarla yapılır. Firmaların ve şirketlerin isteklerini ve taleplerini en hızlı şekilde çözüme ulaştıran bir firmayız. Firmamız tarafından sizlere kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda sağlıklı ürünler sunulur. Başarılı bir reklam ürünü olarak karşımıza çıkan pole banner fiyatları dijital baskı yapılarak sahip olduğu avantajlı kaliteli profil aparatları sayesinde 5 saniyede takma ve çıkarma kolaylığı sağlıyor. Asla güneşte solma ve yıpranma yaşanmaz, soğuk hava koşullarına dayanıklı ürünlerdir. Reklam direkleri fiyatları da halk arasında ifade edilmektedir.

Pole Banner Ölçüleri ve Özellikleri Nelerdir?

Pole banner olarak reklam sektöründe öncü bir kullanım sağlayan pole banner ürünleri herkes tarafından çok beğenilen ve tercih edilen ürünlerdir. Reklamınızı milyonlarca kişiye yapan en önemli reklam kaynağıdır. Seçim döneminde pole banner ölçüleri özellikle en çok kullanılan reklam çeşidi olarak bilinir. İnsanları yazılı veya konuşma reklamlarından daha çok uzmanlar tarafından önerilen görsel hafıza kaydı ve akılda kalıcılık ürünü olarak kabul edilen bir sistemdir. Her sektörde kullanıma uygun bir modeldir. Kullanım açısından uzun ömürlü ürünler olmasından dolayı çok talep görüyor.

Pole Banner Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Pole banner reklam nedir? Sorusunun cevabı ise; halk arasında reklam afişi veya direk reklamı olarak tanımlanan popüler ürünlerdir. Rengârenk 1.kalite dijital baskı sayesinde etrafına canlılık katar. Firmamız pole banner reklam ürünlerinde en kaliteli baskı tekniklerini kullanarak siz değerli müşterilerimize tecrübeli ve donanımlı ekiplerimizle en iyi ürünü sunuyoruz. Pole banner reklam keyifle ve rahatlıkla kullanım sağlayacağınız pole bannerın kullanım alanları çok geniş yelpazeye sahiptir. Firmanızın açılışında en iyi reklamı yapar.

Pole Banner Avantajları

Yeni çıkarılan ürünlerin tanıtımı veya firma, iş yeri tanıtımını müşteriye en doğru ileten ulaştıran reklam ürünüdür. Pole banner dizi ve film tanıtımında çok yoğun tercih ediliyor. Yeni versiyonu çıkan filmlerin veya yeni sezon başlayan dizilerin tanıtımı direklerde afiş olarak yayınlanır. Hastane, sağlık merkezi, restaurantlar, cafeler, oteller, sanatçı konser tanıtımı, yeni albüm tanıtımı, yeni avm veya Avm de yapılacak etkinlik tanıtımı gibi kullanım alanı oldukça yaygındır. Belediyelerde ve siyaset için en çok tercih edilen ve talep gören başarılı bir uygulamadır. Yeni aday tanıtımı özellikle pole banner reklam ürünleri ile yapılır.

Direk afiş aparatı

Pole banner diğer adıyla da halk arasında direk afiş aparatı olarak bilinmektedir. Dijital baskı ile hazırlanan bir reklam ürünüdür. Direklere asılır ve kullanılan malzemeler ve işçilik çok önemli bir yere sahiptir. Pole banner ürünlerinde firmamız baskı tekniği ve malzemeleri üst düzey kullanır. Outdoor uygulaması yapılır. Asansör sistemi sayesinde istediğiniz her reklam modeli kısa zamanda takılır ve çıkarılır. Çekici bir reklamdır.  Direk reklam aparatı fiyatları konusunda da Tedajans olarak firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Akılda kalıcılığı net olarak görülür ve canlı bir görüntüye sahiptir. Çift taraflı reklam yapılabilir özeliği vardır. Uzman ve konuya hâkim profesyonel ekipler tarafından hazırlanır ve montajı yapılır. En hızlı yapılan reklam ürünlerinin başında geliyor. Pole banner satın almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.