Kriz Döneminde Sosyal Medya Yönetimi

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Kriz Döneminde Sosyal Medya Yönetimi
12/01/2019

 

Sosyal medyayı günümüzde kullanmayan kişi sayısı oldukça azdır. Firmanızın etkin sosyal medya hesapları yok ise rakiplerinizden bir hayli, geridesiniz demektir. Günlük 1 milyarı aşkın kişinin online olduğu bu platformda profesyonel bir sosyal medya yönetimi size bir çok avantaj sağlar. İyi sektör deneyimine sahip, bu noktada kendini kanıtlamış, uzman ekip ile olayları kavrayabilme becerisine sahip,  reklam ve hesap noktasında uzmanlaşmış bir ekip tarafından gerçekleşen bu sosyal medya yönetimi doğru strateji ile sizi en kötü krizden bile kurtarabilir.

Doların hareketliliği, borsanın iniş çıkışlarından sektörümüz ve pazarlarımızda hiç şüphesiz nasibini aldı.  Durum böyleyken firmalarımız krizi en az hasarla atlatmak için arayış içerisine girdiler. Zaten kötü olan piyasada etkili bir reklam kampanyası ile kurtulmak ve farkını koymak size yeni iş kapıları açacaktır. Bu noktada yapmanız gereken krizi fırsata çevirip bu süreçten kar elde ederek çıkmaktır.

Kriz kapıda bir de reklama bütçe ayıramam! demeyin. İçinde bulunduğunuz durumdan en karlı çıkmanın yolu yaptığınız işlerli duyurarak yeni işler almaktan geçiyor. Durağanlık, yerinde saymak firmanıza hiç bir şey kazandırmaz. Gelin kriz dönemini birlikte atlatarak içinde bulunduğumuz durumu fırsata çevirelim.