Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Sosyal Medya İçeriği Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir?
11.02.2020
Sosyal Medya İçeriği Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir? by admin

Gelişen teknoloji ile birlikte bütün dünyada internet kullanımı oldukça yaygın bir duruma gelmiştir. İnternet kullanımın büyük bir paydasını ise sosyal medya mecrala..

Devamını Oku
Bumper Reklamlar Nedir?
11.02.2020
Bumper Reklamlar Nedir? by admin

Bumper Reklamlar, diğer reklamlara göre daha kısa ve akılda kalıcı mesajlar kullanarak hazırlanan reklamlar arasında yer almaktadır. Bumper reklamlarda videolar 6 saniye veya daha kısa olmalıd..

Devamını Oku
Sosyal Ticaret Parakende Sokağı
11.02.2020
Sosyal Ticaret Parakende Sokağı by admin

Sosyal medya ağlarının gelişmesi ve insanların vakitlerinin büyük bölümünü bu mecralarda geçirmeleri alışveriş davranışlarının değişmesine sebep olmuştur. ..

Devamını Oku
Trendleri Takip Etmek
27.10.2019
Trendleri Takip Etmek by admin

Trendleri Takip Etmenin Dijitalde Önemi Dijital dünya hızla değişip gelişirken, Trendleri takip etmek zor olduğu kadar bir o kadar da önemini arttırmaktadı..

Devamını Oku
Bizi Herkes Tanıyor
28.09.2019
Bizi Herkes Tanıyor by admin

Pazarlama kitaplarında tutundurma faaliyetlerinin içinde yer alan reklam çalışmaları, günümüzde rekabet stratejileri ve markalaşma çabalarında kullanılan ç..

Devamını Oku
Fijital Pazarlama Nedir?
26.09.2019
Fijital Pazarlama Nedir? by admin

Müşteri ile iletişim, inovatif ürünlerin pazarlamasında önemli bir faktördür. Seçilen pazarlama iletişimi, uygun araçlarla, fi..

Devamını Oku
Türkiye Uzay Ajansı Logo
04.09.2019
Türkiye Uzay Ajansı Logo by admin

Türkiye Uzay Ajansı Logo  Türkiye Cumhuriyeti Devletini uluslararası alanda temsil edecek gerekli kurumsallığı üzerinde barındıran; milli ve mane..

Devamını Oku
Bir ajanstan beklenilen nedir?
27.05.2019
Bir ajanstan beklenilen nedir? by admin

Öncelikle biz özgün fikirleri, sıra dışı tasarımlarla birleştirip, adını duymadığınız bir firmayı size tanıtıyoruz. Tanıdığınızı da daha iyi anlamanıza eşlik ediyoruz. Bir nevi tapus..

Devamını Oku
Neden Ted Ajans ?
25.05.2019
Neden Ted Ajans ? by admin

Dört yıllık bir geçmişe sahip olan Ted Ajans gerek Niğde’de gerek İstanbul ve birçok ilde bağlantısı bulunmakla birlikte, yurtdışı ile de hem bağlantı hem iletişim halinded..

Devamını Oku
Firmanızın Sesi Ted Ajans!
04/04/2019
Firmanızın Sesi Ted Ajans! by admin

Dünya nüfusunun %56’sı internet kullanmaktadır. Bu oranlar yıllar arasında artışlar yaşanarak farklılık göstermektedir. Günümüzde dünyanın  %45’i..

Devamını Oku
Creative Ajans Olmak...
16/03/2019
Creative Ajans Olmak... by admin

Creative Ajanslar, kimsenin aklına gelmeyeni yapan, çılgın ve değişik fikirler üretebilen ve yaratıcılık bakımından çokça gelişmiş olan kişilerden ol..

Devamını Oku
Seçim Döneminde Sosyal Medya Yönetimi
11/01/2019
Seçim Döneminde Sosyal Medya Yönetimi by admin

  Seçimlerin yaklaşması ile gündem de oldukça hareketlendi. Bu dönemde kıyasıya rekabet sürerken stratejik olarak öne geçme yarışı da bir hay..

Devamını Oku