Hakkımızda

TED AJANS, Tasarım ve Yazılım ajansı sektöründe büyük deneyime sahip bir ekip tarafından kuruldu. Müşterilerine çözümler sunmak için gerekli insan kaynağı, bilgi ve deneyimi bir araya getiren TED AJANS ölçülebilir iş sonuçlarına odaklanmaktadır. TED AJANS reklamda bugünü yönetirken, yarını görmek gerektiğini düşünen, bunun için de gerekli stratejik ve yaratıcı çözümleri hayata geçiren bir ekiptir.

Geleceği düşünenlere en kaliteli hizmeti veriyor! İnternet teknoloji hizmetlerinin, geleceği yönlendireceğini düşünüyor ve bu şekilde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını prensip haline getirmiş uzman ekibi ve en üst seviye teknolojiyi bir araya getirdik!

Kendi alanında en iyi personel kadrosu ve son sistem teknoloji ağı ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Bilgi ve pratiği bir arada gerçekleştirerek, müşterinin hedeflerini en üst düzeye taşımayı ve sürekli gelişen tüm yenilikleri yakından takip eden uzman kadromuz ile siz değerli firma sahiplerine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Fikrine ve zevkine güvenen herkesi bağrına basan Tek ajans, TED AJANS…