Hakkımızda

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu ve çeşitli sektörlere hitap edebilecek profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur. Hayal gücü, bilgi ve etkin iletişim gücünün hakim olduğu Ted Ajans müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi öngörmektedir.

Reklam sektörüne her anlamda hitap eden çeşitli hizmetler sunan Ted Ajans stratejik ve yaratıcı çözümleri hayata geçirmektedir. Teknolojiyi firmaların yararına çeviriyor ve müşteri potansiyellerine erişimi kolaylaştırıyor.

Profesyonel hamlelerde bulunması markalar için büyük önem taşımaktadır. En iyisi olana kadar sıkılmadan yorulmadan devam etmek prensipleri arasında önceliğe sahiptir. En iyi personel kadrosu ve son sistem teknoloji ağı ile hizmet vermeye devam ediyor. Fikirlerinizi Özgür Bırakın!

Tarihimiz

Ted Ajans olarak 4 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde her gün reklam alanlarını genişletmeye ve bünyemizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hayal gücümüzün sınırlarını zorluyor ve mükemmel fikirler çıkartıyoruz.

Misyonumuz

Reklam dünyamızdaki yenilikleri farklı firmalarla tanıştırmaya ve firmalarımıza renk katmaya devam ediyoruz. Dijital dünyanın bizlere sunduğu güzelliklerlekalitemizi koruyarak sizleri sağlam stratejilerle geliştiriyoruz

Vizyonumuz

Güçlü bir ruha sahip olan ekibimizle faaliyet gösterdiğimiz her alanda Türkiye’nin bir çok ili ile çalışan ajansımız daha önceki tecrübeleri doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışı çalışmalar yapmayı hedeflemektedir. En iyisine ulaşana kadar hız kesmeden devam edeceğiz.