Direk Reklam

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Direk Reklam

Direk reklam, reklamınızı yapmak istediğinizde sadece belli bir kitleye değil oradan geçen her kişiye yapabileceğiniz en modern tasarımlarla hazırlanan açık hava reklam ürünleri olarak karşımıza çıkan bir sistemdir. Direk reklam cadde, yol veya ara sokak gibi her alanda direklere takılan bir afiş görevi görüyor. Direk reklam çok tercih edilen ve talep gören başarılı bir uygulama modelidir. Gören kişi sayısı çok yüksek olmasından dolayı reklam sektöründe öne çıkan bir üründür. Sektöründe öncü faaliyet gösteren başarılı işler yapmış firmamız direk reklamları konusunda siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar eşliğinde hizmet sağlıyor. İnsanların yoldan araba veya yürüyerek geçerken görme hizasına yerleştirilen direk reklamları alanında büyük avantajlar sağlayan bir ürün olmasından dolayı çok tercih ediliyor. Aparatları sayesinde saniyeler içinde takılan ve çıkarma kolaylığı olan bir üründür.

Direk Reklam Çeşitleri Nelerdir?

Direk reklamlarının kendi içinde birçok modeli ve çeşidi bulunuyor. Size en doğru olan uygun ürünü firmamız uzman ekipleri tarafından en kaliteli malzemeler ile uygulamasını gerçekleştiriyor.

Poster panolar; Reklam dünyasında çok tercih edilen bir direk reklam olarak tanımlanır. Poster şekilde bir görüntüye sahip ürünlerdir. Kullanım alanı çok yaygın bir üründür. Özellikle sağlık, eğitim ve otomotiv gibi birçok sektörde kullanılan bir reklam ürünüdür. Direğe asılan çerçeveli modellerdir. Yönlendirme ve numara bilgileri yazar, soğuk hava koşullarına en dayanıklı reklam modellerdir. Kaliteli baskı teknikleri ile hazırlanır ve montajı yapılır.

Pole Banner; Direk reklamlarında afiş modeli olarak sıkça karşımıza çıkan bir üründür. Asansörlü aparatları ile takılır ve çıkarılır. Arka arkaya direklerde yollarda kullanım sağlıyor. Tüm sektörlerde istenen bir üründür. Özellikle tanıtım ve marka bilinirliğini yükseltmeye yönelik bir çalışma olarak tercih ediliyor.

Duvar Reklamı; Popüler alanlarda bulunan duvarlara yapılan bir reklam ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Uluslararası ve dev holdinglerin tanıtım veya marka prestijini yükselten değerli bir uygulamadır. Teknik özelikleri çok önemli bir yere sahiptir. Uzman ve konuya hâkim profesyonel ekipler tarafından montajı ve hazırlanması yapılır. Çok uzak mesafeden canlı ve çözünürlük kalitesi yüksek olmasından dolayı görülür.

Direk Reklam Avantajları Nelerdir?

Direk reklamlarının büyük bir kitle tarafından görülüyor olması en büyük avantajları arasında yer alıyor. İstediniz her cadde üzerinde veya sokakta direk afişi kullanabilirsiniz. Hazırlanması ve uygulaması kısa sürdüğü için acil olarak en çok tercih edilen ve talep gören uygulamadır. Direk reklamları insanların aklında kalan bir reklamdır. Akılda kalıcılığı yine çok önemli bir avantaj sağlıyor. Arka arkaya 1000 direkte bile kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik uzman kişiler tarafından analiz yapılarak en uygun model ve direk sayısı belirlenerek sizlere fiyat verilir. Ürünlerimizin baskı teknikleri ve kullanılan malzeme işçilik detayları büyük özen ve titizlikle hazırlanır. Uygulamalar tecrübeli ve donanımlı ekipler tarafından hazırlanarak montajı yapılır. Hava koşullarına dayanıklı ekonomik ürünler olarak tercih edilir. Birçok reklam ürününe göre geri dönüşü en avantajlı olan reklamdır.

Direk Reklam Ölçüleri

Firmamız siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyor. Sunmuş olduğumuz reklam ürünlerinin hepsinde farklı özellikler mevcut olmasından dolayı ölçüleri değişkenlik gösterebilir. Pole banner reklam ürünleri genellikle arka arkaya direklerde kullanılır. 88 x 232 cm gibi ölçüler kullanılır. İsteğe göre ölçüler tüm reklam ürünlerinde değişkenlik gösterebilir. Direk reklam pano ölçüleri 90 x 150, 90 x 125, 85 x 250 gibi boyutlarda olabiliyor. Size en uygun ve doğru çözümü analiz yaparak uzman kişiler tarafından detaylı bilgi verilir. Firmamız kaliteden ödün vermeden her çalışmayı ve uygulamayı tasarlar, siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar sunarak ve müşteri memnuniyeti esas alarak hizmet veriyoruz.