Pole Banner Namı Diğer Direk Reklam

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Pole Banner Namı Diğer Direk Reklam
22.12.2020

Pole banner reklamlar son yıllarda ortaya çıkan bir açık hava reklam türüdür. Bu reklamlar caddelerde veya sokaklarda yer alan elektrik direklerine bir takım aparatlar ile asılmaktadır.  Açık hava reklamlarında yer alan diğer raket, billboard, megalight, ADML gibi mecralara göre daha çok tercih edilmektedir. Peki pole banner reklamların bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi nedir?

Bu reklam türü elektrik direklerine asıldığı için tek bir noktada yer almaz anlaşma adediniz ne kadar çok olursa reklamın geri dönüşü de bununla aynı orantıda olmaktadır.  İnsanlar o cadde üzerinde bulunan reklamlarınızı birinde görmemiş olsa bile bir diğerinde mutlaka görmektedir. Yani verdiğiniz reklam mutlak erişime sahip olmaktadır. Bir başka avantajı ise yine birden fazla reklam afişi olduğu için insanlar o reklamda yer alan görseli, sloganı, logonuzu, adresinizi ve markanızı artık ezberlemiş hale gelmektedir. Yani yeni bir firma dahi olsanız sık görüntülenme sayesinde kısa süre de bilinen bir marka olma imkanı sunmaktadır.  Direk reklamlarının en önemli kısmı ise insanların dikkatini çekmektir. Bu kısımda tamamen anlaşma sağladığınız reklam ajansının kreatifliğine bağlıdır.  İnsanlar o cadde üzerinde araba ile giderken bile dönüp pole banner da yazan sloganı okumalıdır. Bu da ajansınızın sizin için en uygun ve yaratıcı tasarımı sloganla buluşturarak insanları sunması ile gerçekleşmektedir.

Eğer açık hava reklamlarından birini kullanmak istiyorsanız bu mecra ilk tercihiniz olmalıdır. Ted Ajans olarak pole banner reklamlarında ki tecrübemiz ile firmanızı diğer firmalarınızdan öne çıkarabiliriz.