Yeni Projemiz Youtube

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Yeni Projemiz Youtube
30/11/2018

Youtube’nin önemini hepimiz biliyoruz daha öncede bu konu üzerinden farklı kalemlerle sizinle buluştuk o yazılarımıza da göz atmak isterseniz sizin için linklerini bırakayım(www.tedajans.com/blog/youtube-ile-yasamak-124 ve www.tedajans.com/blog/youtubenin-onemi-18 )  Son yılların büyük tartışma konusu olan Youtube ilk olarak eğlence amaçlı kurulup daha sonra ticari yönde büyük kazançlar elde edilen bir platform haline geldi.

İçerik olarak çok zengin olan bu platform üç arkadaşın (Chad Hurley Steve Chen ve Lawed Karim) eğlence amacıyla kurdukları ‘Video Paylaşım Sitesi’ adı altında bir web sitesiyken, Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınarak şuan Dünya’da en aktif kullanılan kanal haline gelmiştir.  

Bizde her zaman yenilikten yana olan bir ajans olarak, bir kanal oluşturmaya karar verdik ön hazırlıklarımızın devam ettiği çalışma planımızda çeşit çeşit konseptler, alışılmışın dışında son derece yaratıcı, creative sunumlar, samimi bir dil, ve ‘bunu neden daha önce ben düşünmedim’ diyeceğiniz hem bilgi verici hem sempatik videolar ile karşınıza çıkacağız. Yeni projemiz için oldukça heyecanlıyız.

Bütün mecraları aktif olarak kullanıyoruz. Eğer bizi hala takip etmiyorsanız, hemen takip etmenizi tavsiye ederiz. Sizin için buraya Youtube kanalımızın linkini bırakayım. Bize abone olmayı unutmayın. Bu kanalda firmalarımıza yaptığımız çalışmaları inceleyebilir ve bize yıldız verebilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCdBIxbsMJFcs_alh0o4KWqA/