Blog

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Google' da Var Olmak
20/09/2018
Google' da Var Olmak by admin

Google amcayı bilmeyen yoktur. Her soruya cevap veren, her derde deva olan şartları zorlasak da hep bize ipucular sunan, iş imkanları tanıyan, aradığım ne varsa onda bulabilirim dedirten is..

Devamını Oku
Niğde'de Ted Ajans
19/09/2018
Niğde'de Ted Ajans by admin

Ajans olarak Niğde’ de tutunmanız zor ama imkansız değil karşınızda zaten Ted Ajans gibi bir örnek de var. Niğde iç Anadolu bölgesinde  bulunan zamanında Hi..

Devamını Oku
Ted Ajans Sokakta
18/09/2018
Ted Ajans Sokakta by admin

Ted Ajans Sokakta  Ted ajans #tedajanssokakta hashtagi ile yeni bir projeye daha imza atıyor. Projenin amacı sosyal sorumluluk görevlerimizi yerine getirmek, farkındalık yaratmak v..

Devamını Oku
Üniversiteler Açılıyor
18/09/2018
Üniversiteler Açılıyor by admin

Üniversiteler açılıyor. Tercihler bitti kimimiz sevindik kimimiz üzüldük. Niğde’ yi  tercih eden arkadaşlarımıza hoş geldin diyoruz. Bende Şehit Ömer Hali..

Devamını Oku
Ajansları Anlamak
17/09/2018
Ajansları Anlamak by admin

Eğer bir ajans çalışanıysanız birazdan anlatacağım durum ile sık sık karşılaşıyorsunuzdur. Babaannenize, dedenize, büyük teyzenize asla ne iş yaptığınızı anlatamazsınız. Size ..

Devamını Oku
Çocuk Kalabilmek
15/09/2018
Çocuk Kalabilmek by admin

Çocukken hep dünyayı kurtaracağımı hayal ederdim. Fakirleri zengin yapacaktım, açları doyuracak, ağlayan yaşıtlarımı güldürecektim. Bir sürü para basıp yoksul..

Devamını Oku
İki şey
15/09/2018
İki şey by admin

İki soru var hayatımızı ve yaşamımızı belirleyen Hayattaki üzüntülerimiz den, boşluklarımızdan bizi koruyacak iki şey var: Sevgi ve işimiz yani mesleğimiz. Kimi insan düştü..

Devamını Oku
Milli Teknoloji Hamlesi
15/09/2018
Milli Teknoloji Hamlesi by admin

Milli Teknoloji Hamlesi Nedir? Twitter’ da denk geldiğim bir hashtag dikkatimi çekti. Konu hakkında atılan tweet sayısı da oldukça fazlaydı. Türkiye Teknoloji Takımı..

Devamını Oku
Ted Ajans İle Çalışmak
14/09/2018
Ted Ajans İle Çalışmak by admin

Evet ülkede çok ajans var. Rakip kitlemiz hayli geniş . Bizde bunun bilincindeyiz. Fakat kendimizin de farkındayız. Ted Ajans ne istiyor?  Müşterilerini tatmin etmek mi, iyi i..

Devamını Oku
YouTube İle Yaşamak
14/09/2018
YouTube İle Yaşamak by admin

“Misyonumuz, herkese sesini duyurma ve dünyayı tanıma şansı vermektir.” Diye kendini açıklayan YouTube ülkemizde 25 milyon tekil ziyaretçisi olan en büy&uum..

Devamını Oku
Dijital Dünyada Reklam
14/09/2018
Dijital Dünyada Reklam by admin

Reklamın en basit tanımı yapılan ürünü ya da hizmeti geniş kitlelere yaymak, beğendirmek, satın alım gücünü artırmak için çeşitli araçlarl..

Devamını Oku
Markanızın Kimliği Hangi Renk?
13/09/2018
Markanızın Kimliği Hangi Renk? by admin

Daha önce ki bir blog yazımda sizlere  marka cinsiyetleri ile ilgili MediaCat dergisinin yapmış olduğu araştırmadan ve anket sonuçlarından bahsetmiştim. Şaşırtıcı sonuçlar o..

Devamını Oku